OK
Używamy cookies w celu uczynienia Państwa wizyty na naszej stronie internetowej bardziej wydajnej. Zakładamy, że wyrażacie na to zgodę.

Porady jak dobrać rowerek trójkołowy

Informacje podstawowe

Rowerek trójkołowy PUKY® został zaprojektowany z myślą o dzieciach i ich rodzicach – dzieci poprzez zabawę uczą się w trakcie jazdy koordynowania ze sobą kilku czynności, takich jak pedałowanie, kierowanie czy hamowanie; w niedługim czasie potrafią już samodzielnie jeździć na krótkich dystansach. Równocześnie jest on dla rodziców świetnym i lubianym przez dzieci środkiem transportu, który pozwala na wygodnie pchanie malucha za pomocą drążka, gdy ten zmęczy się pedałowaniem.

Rowerki trójkołowe PUKY® są przemyślane do najmniejszego detalu:

niski punkt ciężkości i szeroka tylna oś zapewniają maksymalne bezpieczeństwo przed przechyłem rowerka. Możliwość wyłączania wolnobiegu dostępna w wielu modelach pozwala przenieść siły bezpośrednio na oś i tym samym ułatwia dziecku naukę samodzielnego pedałowania. Po ponownym włączeniu wolnobiegu rowerek można pchać bez obawy o obracanie się pedałów. Opcjonalny pas i / lub spocznik dostępne w ofercie akcesoriów PUKY gwarantują, że maluch siedzi na rowerku w bezpiecznej i wygodnej pozycji. Wyjątkowo długi drążek zapewnia wygodę pchania rowerka niezależnie od wzrostu. Bezstopniowa regulacja siodełka umożliwia długie korzystanie z rowerka i właściwą pozycję siedzenia również przy kolejnym skoku wzrostu Twojego dziecka. Dostępna w większości oferowanych modeli konstrukcja ograniczająca skręty i możliwość włączenia blokady kierownicy znacznie ułatwiają rodzicowi pchanie rowerka przy użyciu drążka, ponieważ dziecko nie ma możliwości skrętów kierownicą. Design dostosowany do potrzeb dziecka. Wysoka jakość wykonania i przemyślana koncepcja elementów konstrukcyjnych rowerka, jak również długoletni serwis części zamiennych pozwalają zachować wysoką wartość produktu w chwili jego odsprzedaży.


Debug löschen