OK
Używamy cookies w celu uczynienia Państwa wizyty na naszej stronie internetowej bardziej wydajnej. Zakładamy, że wyrażacie na to zgodę.

Porady jak dobrać My first PUKY®

Na czym polega różnica pomiędzy produktem "PUKYlino®" a "WUTSCH®"?

Oba jeździki w porównywalnym stopniu oferują optymalny start dla rozwoju dziecięcej mobilności. Poprzez zabawę ćwiczą u dziecka proste ruchy, takie jak np. silne odpychanie się od podłoża, pozwalają też na pierwsze próby kierowania jeździkiem. Różnica pomiędzy tymi dwoma pojazdami polega na możliwości zastosowania jeździka ("PUKYlino®" nadaje się tylko do korzystania w pomieszczeniach, "WUTSCH®" zaś w pomieszczeniach i na zewnątrz); każdy z nich jest też przeznaczony do innego stopnia rozwoju dziecka.

"PUKYlino®" został zaprojektowany głównie z myślą o stosowaniu wewnątrz pomieszczeń. Wymagania: dziecko potrafi z pomocą stać i biegać. "PUKYlino" jest zalecane dla dzieci od 1 roku życia, lub po osiągnięciu 75 cm wzrostu. Siodełko "PUKYlino®" znajduje się na wysokości ok. 22 cm. "PUKYlino®" jest często pierwszym pojazdem dziecka, dlatego rodzic powinien wykazywać szczególną opiekę nad dzieckiem podczas jego jazdy: dokładnie obserwuj, czy dziecko bezproblemowo obchodzi się z jeździkiem. Uderzenie w przeszkodę przy pełnej prędkości może prowadzić do upadku malucha. Zalecamy zatem, by jazda na "PUKYlino®" odbywała się tylko na równym podłożu wewnątrz pomieszczenia, gdzie nie występują żadne przeszkody.

"WUTSCH®" to produkt zaprojektowany z myślą o jeździe wewnątrz jak i na zewnątrz budynku dzięki zastosowaniu w konstrukcji osi wahliwej i tym samym różnej geometrii. Oś ta pomaga w nauce łączenia ze sobą czynności kierowania i ruchów nóg, wspiera również małych kierowców w ćwiczeniu ich równowagi. "WUTSCH®" to zatem idealne rozwiązanie przed zakupem rowerka biegowego.

Wymagania: Dziecko potrafi już bez pomocy stać i biegać. Zalecamy zakup produktu "WUTSCH®" dla dzieci w wieku od ok. 1,5 roku i po osiągnięciu ok. 80 cm wzrostu. Siodełko znajduje się na wysokości ok. 24,5 cm.


Debug löschen