Lekki rowerek biegowy z hamulcem - LR Light BR

Lekki rowerek biegowy z hamulcem - LR Light BR
Produkt nr
00004091
Wiek
2 1/2+
Produkt nr
00004091
Wysokość kroku
od 35 do 48 cm
Wzrost
od 90 do 120 cm
Waga
3,60 kgs **
 

spiel gut

Cena 789,00 zł

Informacja o dostawie

Informacja o dostawie
Kraj dostawy Wartość koszyka Koszt wysyłki

Do 189,00 
Powyżej 189,00

15,00 
0,00

Informacja o dostawie
Czas dostawy Pojazdy/Akcesoria Części zamienne

2 – 3 dni robocze

do 4 tygodni

Wszystkie dostępne do zamówienia rowery oraz akcesoria dostarczamy kurierem DPD z naszego magazynu zlokalizowanego w Polsce. Zamawiając ten produkt do godziny 12:00 masz pewność, że otrzymasz go następnego dnia roboczego lub ostatecznie w kolejnym dniu roboczym. Dłuższy czas dostawy może być spowodowany zmianami w zamówieniu lub opóźnieniem w zaksięgowaniu płatności.

ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Nie tylko łatwy w prowadzeniu!LR Light Br

LR Light Br - nowy lekki rowerek biegowy z hamulcem typu V-brake.
Nowoczesny, sportowy design, lekka aluminiowa rama, mostek AHEAD i szprychowane koła. LR Light Br definiuje nową lekkość jazdy dla rowerków biegowych. Pomimo niewielkiej wagi wyposażyliśmy LR Light w podpórkę. Opony pompowane 12,5" optymalnie łączą komfort i przyczepność na wszystkich nawierzchniach, a przy tym są bardzo ciche.  Tylny hamulec V-Brake pozwala w bezpieczny sposób obniżyć prędkość i jest specjalnie zaprojektowany dla młodych sportowców. PUKY® LR Light Br to idealny rowerek dla zaawansowanych sportowców. Rodzice doceniają również niską wagę rowerka, gdy trzeba go trochę przenieść. Chwyty kierownicy zabezpieczają delikatne dłonie dzieci i końce kierownicy. Podniesione z przodu siodełko w kształcie "banana" zapewnia, że siła odepchnięcia ​zostanie przeniesiona na pojazd a dziecko nie zsuwa się z siodełka. Celowo w naszych rowerkach nie używamy ogranicznika skrętu. Dzięki temu podczas upadku kierownica układa się płasko na ziemi, a ryzyko ewentualnych obrażeń znacznie spada. PUKY® LR Light Br jest dostępny w kolorze antracytowym.

Rowerek biegowy
Rowerki biegowe PUKY® stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci od 3 lat. Maksymalne obciążenie całkowite 25 kg. UWAGA: Stosować z wyposażeniem ochronnym. Nie stosować w ruchu drogowym.
**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Rama aluminiowa
 • Widelec aluminiowy
 • Mostek AHEAD
 • Osłona kierownicy
 • Specjalne siodełko do rowerków biegowych z uchwytem do przenoszenia
 • Piasty aluminiowe
 • Opony pompowane (50-203)
 • Tylny hamulec typu V-Brake 
 • Bezpieczne chwyty kierownicy
 • Regulowana wysokość siodełka i kierownicy
 • Odporna na uderzenia malowanie proszkowe
 • Podpórka
 • Uwaga: Rowerek nie posiada zakrętek wentyli. Zgodnie z normą EN71-1, produkt przeznaczony dla dzieci nie może być wyposażony w małe części, które mogą zostać połknięte

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:Lekki rowerek biegowy z hamulcem - LR Light BR

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
2 1/2+
Wzrost
od 90 do 120 cm
Wysokość kroku
od 35 do 48 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Nie ma szkół uczących żyć z ludźmi i światem.

Adam Mickiewicz (1798-1855)

Specjalnie wyprofilowane siodełko do rowerków biegowychForma podąża za funkcją

Siodełko o profilu "banana" zostało specjalnie zaprojektowane do naszych rowerków biegowych, daje ono dziecku pewność siedzenia oraz wspiera ruchy dziecka podczas odpychania się. Ponieważ siła odepchnięcia się przenoszona jest tylko przez siodełko, konieczne było całkowite przeprojektowanie kształtu siodełka rowerowego tak, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo i dobrą kontrolę nad pojazdem.

Opony pompowane o szerokości 2.0"Komfort i jakość

Komfort i optymalna przyczepność do nawierzchni zapewniają pompowane opony. Dodatkowo pozwalają modulować amortyzację oraz opór toczenia kół poprzez zmianę ciśnienia powietrza, w zależności od osobistych preferencji dziecka. Opony pompowane potrzebują większej dbałości niż koła piankowe, jeżeli jednak ważny jest dla Was komfort i optymalne wykorzystanie rowerka, powinniście wybrać rowerek LR Light Br. Dodatkowo w LR Light Br posiada aluminiowe obręcze i piasty - by jeszcze bardziej obniżyć jego wagę. 

BEZPIECZNE CHWYTYBezpieczeństwo pod kontrolą

Bezpieczne i przyjazne dziecku, to esencja wszystkich pojazdów PUKY. To PUKY jako pierwszy producent użył specjalnie wyprofilowanych chwytów kierownicy, które posiadają zabezpieczenie przed zsunięciem się dłoni dziecka. Dzięki temu chwyty chronią dłonie dziecka podczas wypadku lub gdy dziecko uderzy o kierownicę. Chwyty posiadają dobrą przyczepność a ich średnica jest odpowiednia dla dziecięcych dłoni i pozwala na ich pewne uchwycenie.

Silny hamulec typu V-brake z tyłuWszystko pod kontrolą

Zastosowany w rowerku LR Light Br hamulec typu V-brake stanowi dobrą alternatywę dla starszych i ciężkich dzieci. Chociaż mniej doświadczeni rowerzyści mogą początkowo wpadać w poślizg, ze względu na dużą wydajność hamulca, to dzieci w tym wieku są w stanie szybko nauczyć się jak modulować siłę hamowania. Jednak my ten typ hamulca montujemy tylko na tylnym kole. W przypadku nagłego hamowania nie ma więc ryzyka, że zablokowanie koła doprowadzi do poważnej wywrotki.

Sztywny aluminiowy widelecBezpośrednio i szybko

Bardzo lekki aluminiowy widelec podkreśla sportowy charakter rowerka LR Light Br.

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download