SKU   00002375-1      

CEETY AIR

As low as 549,00 zł
Informacje o dostawie
 • 32-38 cm
 • 85-100 cm
 • 2 + years
 • 6.00
Color
W magazynie
Tylko %1 pozostał

Komfortowe pompowane opony CEETY AIR wkraczają do gry.
Pompowane opony niewątpliwie oferują największy komfort jazdy. Dlatego nasze małe wyścigówki PUKY CEETY AIR są pod każdym względem idealne. Jeżeli nogi się zmęczą, możesz również pomóc dziecku, pchając rowerek za pomocą teleskopowego drążka. Łatwa w obsłudze blokada kierownicy zapewnia utrzymanie kierunku jazdy podczas pchania. Łatwy w użyciu jest również przełącznik wolnobiegu, w zależności od tego, czy pojazd jest pchany, czy napędzany pedałami. Wywrotka oferuje przestrzeń dla wielu małych... Czytaj więcej

Wyposażenie

 • Chwyty kierownicy Bezpieczne chwyty kierownicy
 • Materał ramy Stal
 • Pedały W przednim kole
 • Kolor Odporne na uszkodzenia malowanie proszkowe
 • Osłona kierownicy W zestawie
 • Wolnobieg Wolnobieg z możliowością przełączenia na stały napęd
 • Max. waga użytkownika 25 kg
 • Siedzenie

  Stepless adjustable seat (6 cm)

 • Opony Opony pompowane
 • Pozostałe komponenty

  Blokada unimożliwiająca dziecku skręcanie kierownicą

  Ogranicznik kąta skrętu kierownicy

  Długi wygodny drążek do pchania

  Wywrotka

 • Układ hamulcowy

  Hamulec ręczny

 • Możliwość regulacji / Regulowanie

  Regulowany drążek z wygodnym uchwytem

Wymiary produktu

Jak szeroki, jak wysoki, jak długi? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o pojeździe.

* Wysokość siodełka

Ekstra duża wywrotka

Wspaniały w każdej sytuacji

Zarówno na placu zabaw transportując piasek czy na niewielkiej wycieczce będąc łóżeczkiem dla lalki lub też w sklepie służąc za koszyk na zakupy. Extra duża wywrotka jest praktyczna w każdej sytuacji. Łatwo można wysypać zawartość w wybranym miejscu, można również odczepić - bez użycia narzędzi!

Duże siodełko rowerka trójkołowego

Świetna rzecz

Wysokiej jakości plastikowe siodełko wykonane w specjalnym procesie formowania jest ekstremalnie wytrzymałe, nie posiada ostrych zakończeń i gwarantuje niski środek ciężkości. W bardzo łatwy sposób można zmienić pozycję fotelika dostosowując ją do wzrostu dziecka, fotelik można doposażyć w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Ergonomiczny kształt fotelika jest bardzo ważny, to jest bowiem największy obszar kontaktu dziecka z rowerkiem.

Ergonomiczny drążek do pchania

Wszystko pod kontrolą

Ergonomiczny drążek do pchania z modulowaną długością pozwala na komfortowe pchanie rowerka. PUKY, jako wynalazca rowerka trójkołowego z drążkiem, włożył dużo doświadczenia w tworzenie tego ważnego elementu. Tak więc drążek jest wyposażony w ergonomiczną rączkę i bezpieczne zamknięcie.

Wolnobieg

Dla zmęczonych dzieci

Żeby dzieci nie musiały pedałować cały czas, nasze rowerki posiadają łatwy w użyciu przełącznik z wolnobiegiem. Dzięki temu można bardzo łatwo zmieniać sposób napędu z pchania na pedałowanie i odwrotnie.

Blokada kierownicy

Teraz tylko na wprost

Aby rzeczy podczas pchania nie wymykały się spod kontroli, a mali kierowcy nie decydowali o kierunku jazdy - co zresztą czynią prawie zawsze - kierownicę można zablokować w pozycji na wprost.

Opony

Powietrzna amortyzacja

Komfortowe pompowane opony na wszystkich trzech kołach dają dziecku więcej komfortu i chronią jego kręgosłup. Siła napędzająca rowerek poprzez przednie koło jest lepiej przenoszona, więc CEETY AIR jest idealnym rowerkiem dla tych, którzy podróżują nie tylko po gładkiej nawierzchni.

Dobierz rower

Znajdź odpowiedni rozmiar roweru

32-38 cm

Określ długość nogi
Mierząc od podłogi po wewnętrznej stronie nogi do kroku

85-100 cm 2 - 4

Grundsätzlich bieten wir Ihnen drei Möglichkeiten zur Größenbestimmung bei PUKY Fahrzeugen. Wir empfehlen als zuverlässigste Angabe immer die Innenbeinlänge. Wie Sie diese ermitteln, finden Sie hier (Wie finde ich die richtige Fahrzeuggröße). Alternativ können Sie auch die Körpergröße oder das Alter des Kindes als Anhalt heranziehen.

Niestety, wybrany rower nie jest odpowiedni do podanego wzrostu. Prosimy wybrać odpowiedni rozmiar roweru.
Opinia klienta
Oceń ten produkt jako pierwszy