Zapewniamy Was o jakości PUKY

Projekt i tworzenie

 

PUKY ma ponad 70-letnie doświadczenie w rozwoju, projektowaniu i produkcji pojazdów dla dzieci. Nasze pojazdy posiadają przemyślaną konstrukcję wysokiej jakości, która jest specjalnie dostosowana do możliwości i potrzeb dzieci. Aby to zapewnić, już na etapie rozwoju współpracujemy z ekspertami, takimi jak pediatrzy i terapeuci ruchu. Wszystkie pojazdy PUKY są na początku testowane w naszym centrum testowym, a następnie przez dzieci w przedszkolach, szkołach. Nasi projektanci zawsze dbają o to, aby w naszych pojazdach wybierane i instalowane były komponenty wysokiej jakości, produkowane w sposób możliwie najbardziej zrównoważony i całkowicie bezpieczny.

  Rowery i ich produkcja

   

  PUKY zawsze był synonimem wyjątkowego bezpieczeństwa w pojazdach dziecięcych i dlatego nasza firma posiada nowoczesne laboratorium testowe, w którym wszystkie pojazdy PUKY są regularnie testowane poza wymaganymi normami i wytycznymi. Samo spełnienie normy to dla nas za mało – nasze pojazdy muszą spełniać znacznie wyższe normy niż te określone przez prawo. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować stałą jakość. Oprócz testów zwracamy uwagę na wykonanie poszczególnych elementów pojazdu już w procesie projektowania. Jest to kontynuowane przy wyborze odpowiednich dostawców, których regularnie kontrolujemy na miejscu pod kątem przestrzegania naszych standardów jakości oraz uczciwych warunków pracy. Każda dostawa komponentów jest sprawdzana losowo w naszym centrum testowym przed ich zamontowaniem w pojazdach. Ponadto PUKY opiera się na większej automatyzacji produkcji, aby zadania wykonywane przez roboty były powtarzalne i spójne. Daje to naszym kolegom z produkcji więcej czasu na monitorowanie jakości i regularne sprawdzanie części. Pojazdy są również losowo sprawdzane podczas montażu w fabrykach, aby zapewnić stałą jakość. Jako wyraz wysokich standardów PUKY, oferujemy naszym klientom rozszerzoną i zbywalną gwarancję na okres 5 lat przy zakupie nowego pojazdu.

   Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna

    

   Trwałość naszych pojazdów jest wynikiem naszych wysokich standardów. Jeśli coś się zepsuje, zwykle można to wymienić i naprawić - przechowujemy części zamienne do każdego pojazdu nawet przez 10 lat. W ten sposób z naszych pojazdów korzysta jednocześnie średnio od trzech do czworga dzieci. Produkty PUKY są „Made in Germany”. Ale co to właściwie oznacza? Nasze pojazdy są produkowane wyłącznie w Niemczech i w Polsce a części do produkcji staramy się kupować od producentów europejskich. W ten sposób możemy skuteczniej utrzymać pożądaną jakość, a jednocześnie zagwarantować uczciwe warunki pracy również u dostawców. PUKY przeprowadza regularne, standaryzowane audyty u wszystkich dostawców. Jeśli chodzi o odpady, dbamy o to by elementy poprodukcyjne trafiały do recyklingu. Na przykład części pojazdów, które nie przejdą testu jakości, są w całości poddawane recyklingowi. Nieustannie pracujemy również nad tym, aby nasze opakowania i proces produkcyjny były bardziej przyjazne dla środowiska. Firma PUKY jest również świadoma swojej szczególnej odpowiedzialności społecznej. Dla wszystkich ludzi udział w życiu zawodowym jest ważnym warunkiem życia w społeczeństwie. Prawo do uczestnictwa mają również osoby niepełnosprawne. Dlatego od kilkudziesięciu lat PUKY ściśle współpracuje z zakładami pracy chronionej w celu dostosowania warunków pracy dla osób niepełnosprawnych. Pracuje dla nas ponad 500 osób z różnym stopniem niepełnosprawności. Również u nas w PUKY pracuje ponad 25 osób z niepełnosprawnością, pracują oni w specjalnie wybudowanej hali montażowej w naszym zakładzie i są bezpośrednio związani z procesem produkcyjnym naszych rowerów. Stanowią integralną część naszego personelu i rodziny PUKY.