My Cart

LR RIDE BR

Produkt nr
00004092
Wiek
3+
Wysokość kroku
od 39 do 52 cm
Wzrost
od 95 do 125 cm
Waga
4,10 kgs **
Cena 899,00 zł

Informacja o dostawie

Informacja o dostawie
Kraj dostawy Wartość koszyka Koszt wysyłki

Do 189,00 
Powyżej 189,00

15,00 
0,00

Informacja o dostawie
Czas dostawy Pojazdy/Akcesoria Części zamienne

2 – 3 dni robocze

do 4 tygodni

Wszystkie dostępne do zamówienia rowery oraz akcesoria dostarczamy kurierem DPD z naszego magazynu zlokalizowanego w Polsce. Zamawiając ten produkt do godziny 12:00 masz pewność, że otrzymasz go następnego dnia roboczego lub ostatecznie w kolejnym dniu roboczym. Dłuższy czas dostawy może być spowodowany zmianami w zamówieniu lub opóźnieniem w zaksięgowaniu płatności.

ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Dla prawdziwych zawodnikówLR Ride BR

Wśród naszych rowerków mamy jednego sportowca, to PUKY LR Ride.
PUKY LR Ride prezentuje się jak prawdziwy rower zawodniczy. Posiada bezobsługową amortyzację tylnego koła i lekką aluminiową ramę. Dodatkowo dla zapewnienia lepszego kontaktu stóp z ziemią, nie posiada podestu na nogi. PUKY LR Ride przeznaczony jest dla prawdziwych sportowców o off-roadowym zacięciu, daje wiele możliwości małym ekspertom. Elegancka linia rowerka została wzmocniona o sportowy wygląd dzięki sterom Ahead. Pompowane, ciche opony LR Ride o rozmiarze 12,5", są zamontowane na szprychowanych obręczach gwarantujących optymalny komfort i maksymalną przyczepność na każdej nawierzchni. LR Ride to idealny pojazd dla profesjonalistów pragnących rozpędzić się trochę mocniej. Chwyty kierownicy zabezpieczają delikatne dłonie dzieci i zabezpieczają końce kierownicy. Podniesione z przodu siodełko w kształcie "banana" zapewnia, że siła odepchnięcia ​zostanie przeniesiona na pojazd, a dziecko nie zsuwa się z siodełka. Celowo w naszych rowerkach nie używamy ogranicznika skrętu. Dzięki temu podczas upadku kierownica układa się płasko na ziemi, a ryzyko ewentualnych obrażeń znacznie spada.

Rowerek biegowy
Rowerki biegowe PUKY® stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci od 3 lat. Waga maksymalna 25 kg. UWAGA: Używać z wyposażeniem ochronnym. Nie używać w ruchu drogowym.

**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Specjalne ukształtowane siodełko do rowerków biegowych Aluminiowa rama z amortyzacją tylnego koła
 • Stery typu Ahead
 • Aluminiowe obręcze kół
 • Pompowane opony 50-203
 • Sportowe hamulce typu V-brake
 • Bezpieczne chwyty kierownicy
 • Wytrzymałe na uderzenia malowanie proszkowe
 • Łożyska kulkowe w kołach i kierownicy
 • Płynnie regulowane siodełko i kierownica
 • Osłona kierownicy
 • Aluminiowe piasty
 • Uwaga: Rowerek produkujemy bez nakrętek na wentyle, które jako małe części mogą zostać połknięte przez dziecko. Norma EN71-1

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:LR RIDE BR

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
3+
Wzrost
od 95 do 125 cm
Wysokość kroku
od 39 do 52 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Nie ma szkół uczących żyć z ludźmi i światem.

Adam Mickiewicz (1798-1855)

Specjalnie wyprofilowane siodełko do rowerków biegowychForma podąża za funkcją

Siodełko o profilu "banana" zostało specjalnie zaprojektowane do naszych rowerków biegowych, daje ono dziecku pewność siedzenia oraz wspiera ruchy dziecka podczas odpychania się. Ponieważ siła odepchnięcia się przenoszona jest tylko przez siodełko, konieczne było całkowite przeprojektownie kształtu siodełka rowerowego tak, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo i dobrą kontrolę nad pojazdem.

Super lekka aluminiowa rama z amortyzacją tylnego kołaDla całkiem odjechanych zawodników

Jeśli tata ekscytuje się technologią, to młody rowerzysta powinien używać najlepszych materiałów, a mama powinna zajrzeć do portfela nieco głębiej, wtedy może być tylko jeden wybór: PUKY LR Ride! Lekka aluminiowa rama zapewnia najwyższą wydajność, a tylne zawieszenie, o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych, skutecznie tłumi drgania. Wraz ze sportową geometrią ramy i agresywnym hamulcem tylnego koła dla tego rowerka nie ma żadnych ograniczeń.

Aluminiowy sztywny widelecSzybko do celu

Bardzo lekki aluminowy widelec podkreśla sportowy charakter rowerka LR Ride widoczny w jego ksztłacie i funkcji. Łatwość prowadzenia w szybkich skrętach powoduje, że sportowe manewrowanie daje dziecku wiele radości.

Stery Ahead/aluminiowa kierownicaTrochę więcej stabilności

Stery typu Ahead są standardem w rowerach sportowych. Dają one dużą siłę łączącą kierownicę z widelcem oraz małą wagę. Dodatkowo zaoszczędziliśmy na wadze, używając stery, które specjalnie zaprojektowaliśmy dla LR Ride. Dla większego bezpieczeństwa naszych sportowców.

Opony pompowane 2.0"Komfort i jakość

Jeśli chodzi o przyczepność na każdej nawierzchni, to pompowane opony są lepsze niż jakiekolwiek inne opony. Również wygoda i optymalna obsługa to istotne zalety opony pompowanej, można zwiększać siłę tarcia poprzez regulację ciśnienia powietrza do osobistych preferencji dziecka. Więc komu bardziej zależy na optymalnej wydajności niż na bezobsługowych oponach piankowych, powinien wybrać LR 1 L! W rowerku LR Ride, opony zamontowane są na aluminiowych obręczach i piastach w celu dodatkowego obniżenia wagi.

Płynnie regulowane siodełko, możliwość podniesienia kierownicy I pasuje, i pasuje, i nadal pasuje …

Aby zapewnić dobrą ergonomię i optymalny okres użytkowania rowerka, sztyca w naszym rowerku LR Ride jest regulowana w bardzo dużym zakresie, w niewielkim zakresie można regulować również wysokość kierownicy. W ten sposób pojazd stale dostosowuje się do wzrostu małych rowerzystów.

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download