Rowerek biegowy z amortyzacją - LR RIDE SPLASH

Rowerek biegowy z amortyzacją - LR RIDE SPLASH
Produkt nr
00001721
Wiek
3+
Produkt nr
00001721
Wysokość kroku
od 35 do 48 cm
Wzrost
od 90 do 120 cm
Waga
3,90 kgs **
Cena 499,00 zł

Informacja o dostawie

Informacja o dostawie
Kraj dostawy Wartość koszyka Koszt wysyłki

Do 189,00 
Powyżej 189,00

15,00 
0,00

Informacja o dostawie
Czas dostawy Pojazdy/Akcesoria Części zamienne

2 – 3 dni robocze

do 4 tygodni

Wszystkie dostępne do zamówienia rowery oraz akcesoria dostarczamy kurierem DPD z naszego magazynu zlokalizowanego w Polsce. Zamawiając ten produkt do godziny 12:00 masz pewność, że otrzymasz go następnego dnia roboczego lub ostatecznie w kolejnym dniu roboczym. Dłuższy czas dostawy może być spowodowany zmianami w zamówieniu lub opóźnieniem w zaksięgowaniu płatności.

ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Wow, edycja specjalnaLR Ride Splash

Skoczmy pojeździć! LR Ride Splash

Dzięki nowej odlotowej kolorystyce i sportowemu wyglądowi, mali zawodnicy są doskonale przygotowani na sportowe emocje. PUKY LR Ride Splash zapewnia maksymalną przyjemność z jazdy -> w prawie każdym terenie. Lekka aluminiowa rama, sportowa geometria i amortyzowany tylny widelec zapewniają optymalny komfort. Siodełko jest specjalnie wyprofilowane by dawało maksymalny komfort jazdy na rowerku. LR Ride Splash to model dla sportowców - nie posiada więc podestu. Aby uzyskać optymalną przyczepność, rowerek posiada pneumatyczne 12,5" opony i lekkie aluminiowe obręcze. Oczywiście zadbaliśmy o bezpieczeństwo zawodników. PUKY zawsze wyposaża rowerki w bezpieczne chwyty kierownicy i osłonę kierownicy. LR Ride Splash nie ma blokady kierownicy, w razie upadku kierownica położy się płasko na ziemi. Jeżeli jesteś zbyt szybkim zawodnikiem, to twój LR Ride Splash może zostać wyposażony w hamulec typu V-brake. PUKY LR Ride Splash dostępny jest w kolorach: pomarańczowo-żółtym, czarno-czerwonym, żółto-niebieskim i białym z dodatkami kiwi.   


Rowerek biegowy
Rowerki biegowe PUKY® stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat. Waga maksymalna 25 kg. UWAGA: Używać z wyposażeniem ochronnym. Nie używać w ruchu drogowym.**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Specjalne siodełko do rowerków biegowych z uchwytem do przenoszenia
 • Aluminiowa rama z amortyzacją tylnego koła
 • Mostek AHEAD
 • Aluminiowe obręcze kół
 • Pompowane opony
 • Bezpieczne chwyty kierownicy
 • Wytrzymałe na uderzenia malowanie proszkowe
 • Łożyska kulkowe w kołach i kierownicy
 • Płynnie regulowane siodełko
 • Możliwość regulacji wysokości kierownicy 
 • Osłona kierownicy
 • Aluminiowe piasty
 • Uwaga: Rowerek nie posiada zakrętek wentyli. Zgodnie z normą EN71-1, produkt przeznaczony dla dzieci nie może być wyposażony w małe części, które mogą zostać połknięte

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:Rowerek biegowy z amortyzacją - LR RIDE SPLASH

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
3+
Wzrost
od 90 do 120 cm
Wysokość kroku
od 35 do 48 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Tylko dzieci wiedzą, czego szukają.

Antoine de Saint-Exupéry (1900-1944)

Doskonałe siodełkoForma podąża za funkcją

Siodełko o profilu "banana" zostało specjalnie zaprojektowane do naszych rowerków biegowych, daje ono dziecku pewność siedzenia oraz wspiera ruchy dziecka podczas odpychania się. Ponieważ siła odepchnięcia się przenoszona jest tylko przez siodełko, konieczne było całkowite przeprojektownie kształtu siodełka rowerowego tak, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo i dobrą kontrolę nad pojazdem.

Super lekka aluminiowa rama z amortyzacją tylnego kołaDla całkiem odjechanych zawodników

Jeśli tata ekscytuje się technologią, to młody rowerzysta powinien używać najlepszych materiałów, a mama powinna zajrzeć do portfela nieco głębiej, wtedy może być tylko jeden wybór: PUKY LR Ride! Lekka aluminiowa rama zapewnia najwyższą wydajność, a tylne zawieszenie, o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych, skutecznie tłumi drgania. Wraz ze sportową geometrią ramy i agresywnym hamulcem tylnego koła dla tego rowerka nie ma żadnych ograniczeń.

Aluminiowy sztywny widelecSzybko do celu

Bardzo lekki aluminiowy widelec podkreśla sportowy charakter rowerka LR Ride Splash widoczny w jego kształcie i funkcji. Łatwość prowadzenia w szybkich skrętach powoduje, że sportowe manewrowanie daje dziecku wiele radośc

Mostek AHEAD/aluminiowa kierownicaTrochę więcej stabilności

Mostek i stery typu AHEAD są standardem w rowerach sportowych. Perfekcyjnie łączą kierownicę z widelcem przy własnej minimalnej wadze. Dodatkowo zaoszczędziliśmy na wadze, używając stery, które specjalnie zaprojektowaliśmy dla LR Ride Splash. Wszystko dla większego bezpieczeństwa i komfortu naszych sportowców.

Koła z oponami pompowanymi 2.0"Komfort i jakość

Komfort i optymalna przyczepność do nawierzchni zapewniają pompowane opony. Dodatkowo pozwalają modulować amortyzację oraz opór toczenia kół poprzez zmianę ciśnienia powietrza, w zależności od osobistych preferencji dziecka. Opony pompowane potrzebują większej dbałości niż koła piankowe, jeżeli jednak ważny jest dla Was komfort i optymalne wykorzystanie rowerka, powinniście wybrać rowerek LR Ride Splash! Model LR Ride Splash wyposażony jest dodatkowo w aluminiowe obręcze i piasty, co dodatkowo optymalizuje wagę rowerka.

Płynnie regulowane siodełko, możliwość podniesienia kierownicyI pasuje, i pasuje, i nadal pasuje …

Aby zapewnić dobrą ergonomię i optymalny okres użytkowania rowerka, sztyca siodełka w naszych rowerkach LR Ride, jest regulowana w bardzo dużym zakresie. Również można w niewielkim stopniu zmienić wysokość kierownicy. W ten sposób pojazd stale dostosowuje się do wzrostu małych rowerzystów.