My Cart

ZLX 18 FREILAUF

Produkt nr
00004373
Wiek
5+
Wysokość kroku
od 50 do 58 cm
Wzrost
od 116 do 130 cm
Waga
8,20 kgs **
Cena 999,00 zł
ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Dla rowerzystów - teraz z wolnobiegiem!ZLX 18-1F Alu

PUKY® ZLX 18-1F Alu jest sportowym rowerem z wolnobiegiem dla większych dzieci .
Sportowa rama oraz design roweru PUKY® ZLX 18-1F Alu, sprawiają, że rower ten jest prawdziwą sportową maszyną i oferuje dzieciom najlepsze właściwości jezdne. Posiada lekką aluminiową ramę i wysokiej jakości wyposażenie.  Jego przydatność do codziennego użytkowania została nieco zredukowana na korzyść właściwości jezdnych i wagi. PUKY® ZLX 18-1F Alu nie posiada bagażnika i bardzo niskiego przekroku. Przeznaczony jest dla dzieci od 116 cm wzrostu, które potrafią już jeździć na rowerze. Rowery naszej serii ZLX Alu posiadają przyjazną dla dzieci ergonomię i są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Rower nie posiada ostrych krawędzi, a w obszarach newralgicznych, takich jak kierownica, chwyty posiadają szerokie końcówki dodatkowo chroniące dłonie dziecka. Hamulec typu V-brake zamontowany jest na tylnym kole posiadającym wolnobieg. Celowo nie używamy z przodu agresywnego hamulca typu V-brake, ale zamiast tego stosujemy hamulec typu cantilever, który działa delikatniej, dzięki czemu dziecko unika upadków w przypadku gwałtownego hamowania. Całkowicie zamknięta osłona łańcucha nie tylko zapobiega zabrudzeniu odzieży, ale także uniemożliwia dziecku sięgnięcie do napędu. PUKY® ZLX 18-1F Alu jest dostępny w kolorze czarnym i pomarańczowym.

Rower dziecięcy
Często dzieci potrafią więcej, niż myślimy - jeśli tylko pozwolimy im się wykazać. Z myślą o nich powstały rowerki PUKY®, które dzięki bezpiecznej i przemyślanej konstrukcji zapewniają zawsze jazdę pełną frajdy. Niska rama umożliwiająca łatwe wsiadanie i zsiadanie to ważny element nie tylko na etapie nauki. Geometria ramy dostosowana do potrzeb dziecka gwarantuje zachowanie bezpiecznej, zdrowej i wygodnej pozycji w trakcie jazdy; standardowy zestaw ochronny PUKY chroni malucha przed możliwymi obrażeniami. Trwała powłoka proszkowa i wysokiej jakości elementy konstrukcyjne gwarantują długą żywotność rowerów.

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 lat.

**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Ultra lekki
 • Długi okres użytkowania
 • Zaprojektowany dla dzieci
 • Regulowana manetka hamulca dostosowana do dłoni dziecka
 • Piasta z wolnobiegiem
 • Przedni hamulec typu Cantilever
 • Aluminiowa rama
 • Aluminiowe obręcze kół
 • Opony Schwalbe Back Jack
 • Bezpieczne chwyty kierownicy
 • Dzwonek
 • Przedni i tylny odblask
 • Plastikowa osłona przedniego błotnika
 • Odporne na uderzenia malowanie proszkowe
 • Mostek i stery AHEAD

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

Akcesoria:

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:ZLX 18 FREILAUF

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
5+
Wzrost
od 116 do 130 cm
Wysokość kroku
od 50 do 58 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Powiedz dziecku, że jest dobre, że umie, że potrafi !

Janusz Korczak (1878-1942)

Przyjazne dziecku wzornictwo Forma podąża za funkcją

Dzieci mają mniejszy kąt widzenia niż dorośli, to znaczy postrzegają otoczenie widziane naprzeciwko siebie. To ograniczenie niesie ze sobą pewne ryzyko, zwłaszcza w rejonie ruchu drogowego. Z tego powodu jest niezmiernie istotne, aby dzieci podczas jazdy na rowerze były w pozycji wyprostowanej. Tylko wygodna, wyprostowana pozycja podczas jazdy na rowerze, pozwala dzieciom dostrzegać otoczenie w optymalny sposób, co jest podstawą bezpiecznej jazdy. PUKY®, projektując rowery, wie, że dzieci potrafią urosnąć w bardzo krótkim czasie, dlatego duży zakres regulacji siodełka i kierownicy zapewnia długi czas użytkowania. Ponieważ środek ciężkości dzieci, w przeciwieństwie do osób dorosłych, znajduje się w górnej części ciała, geometria naszych ram zaprojektowana jest tak, aby rower dodatkowo stabilizował jadące dziecko. Odpowiednia pozycja korbowodu, długość korby, optymalna odległość między siodełkiem i kierownicą są kolejnymi elementami tworzącymi ramę o przyjaznej dziecku geometrii.

Bezpieczne chwyty kierownicyBezproblemowy!

Bezpieczne i przyjazne dziecku, to esencja wszystkich pojazdów PUKY. To PUKY jako pierwszy producent użył specjalnie wyprofilowanych chwytów kierownicy, które posiadają zabezpieczenie przed zsunięciem się dłoni dziecka. Dzięki temu chwyty chronią dłonie dziecka podczas wypadku. Chwyty posiadają dobrą przyczepność, a ich średnica jest odpowiednia dla dziecięcych dłoni i pozwala na ich pewne uchwycenie. Zintegrowana powietrzna komora chwytów pochłaniania drgania spowodowane wibracjami podczas jazdy. Zapobiega drętwieniu dłoni podczas dłuższych podróży.

Zamknięta osłona łańcuchaPrzycięcie palców - niemożliwe

Nie bez powodu standard unijny wymaga, by przestrzeń napędu była niedostępna. Jeśli łańcuch jest dostępny, łatwo może się zdarzyć, że dziecko dozna poważnych obrażeń poprzez przycięcie palców w łańcuchu. Właśnie dlatego PUKY zawsze używa całkowicie zamkniętych osłon łańcucha, najbardziej odpowiednich dla tej grupy wiekowej. Dbamy o dzieci. Dodatkowo zamknięta osłona łańcucha zapobiega również zniszczeniu lub zabrudzeniu ubrań.

Sportowa opona Schwalbe Black Jack Gotowy do jazdy w teren

Opona Schwalbe Black Jack jest dedykowana dla aktywnych rowerzystów. Wszechstronny bieżnik gwarantuje dobrą przyczepność w terenie i komfortową jazdę po asfalcie. Opona jest lekka dzięki technologii LiteSkin i jest odporna na przebicia. Agresywny wzór bieżnika to idealne połączenie wysokiej przyczepności i małego oporu toczenia. Oznacza to, że ten wszechstronny pojazd terenowy jest idealnie przystosowany do każdego terenu.

Sportowa aluminiowa ramaNie tylko sportowa ale również lekka

Od wielu lat aluminium używane jest do produkcji ram rowerowych. Lekkie, wytrzymałe i nierdzewne - to trzy główne zalety wyróżniające aluminium od stali. Wszystkie nasze rowerki ZLX posiadają nowoczesną, bardzo lekką aluminiową ramę o sportowej charakterystyce. Wysoka stabilność w połączeniu z najlepszą wagą to podstawowe cechy.

Wytrzymałe na uderzenia malowanie proszkoweJakość made in Wülfrath

Niezwykle odporne na uderzenia i trwałe malowanie proszkowe jest stosowane przez nas we wszystkich naszych pojazdach i wykonane we własnej fabryce w Wülfrath. Malowaniem tym pokryte są wszytkie elementy metalowe, malowanie jest odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne oraz oczywiście wolne od toksyn i zanieczyszczeń.

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download