My Cart

ZLX 18-3

Produkt nr
00004400
Wiek
5+
Wysokość kroku
od 50 do 58 cm
Wzrost
od 116 do 130 cm
Waga
9,60 kgs **
Cena 1 199,00 zł
ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Pierwszy z biegamiZLX 18-3 Alu

PUKY ZLX 18-3 Alu to sportowy rower z 3-biegową przerzutką, jest on dedykowany zaawansowanym sportowcom.
PUKY ZLX 18-3 Alu oferuje dzieciom, obeznanym już z rowerami, 3-biegową przerzutkę, dzięki czemu zwiększają się możliwości dziecka. Sportowa, bardzo lekka aluminiowa rama PUKY ZLX 18-3 Alu wyposażona w najwyższej jakości komponenty, zapewnia doskonałe właściwości jezdne i spełnia najbardziej wygórowane wymagania. Przydatność do codziennego użytku została nieco ograniczona na korzyść sportowej charakterystyki. W PUKY ZLX 18-3 Alu rezygnowaliśmy z zamontowania bagażnika i bardzo niskiego przekroku. Rower przeznaczony jest dla dzieci o wzroście od 116 cm. Nasza seria rowerów ZLX Alu posiada przyjazny dziecku design i przemyślaną w najdrobniejszych szczegółach ergonomię. Rower nie posiada ostrych krawędzi, a w obszarach newralgicznych, takich jak kierownica, chwyty posiadają szerokie końcówki dodatkowo chroniące dłonie dziecka. Celowo nie używamy z przodu agresywnego hamulca typu V-brake, ale zamiast tego stosujemy hamulec typu cantilever, który działa delikatniej, dzięki czemu dziecko unika upadków w przypadku gwałtownego hamowania. Całkowicie zamknięta osłona łańcucha nie tylko zapobiega zabrudzeniu odzieży, ale także uniemożliwia dziecku sięgnięcie do napędu. PUKY ZLX 18-3 Alu jest dostępny w kolorze czarnym.

Rower dziecięcy
Często dzieci potrafią więcej, niż myślimy - jeśli tylko pozwolimy im się wykazać. Z myślą o nich powstały rowerki PUKY®, które dzięki bezpiecznej i przemyślanej konstrukcji zapewniają zawsze jazdę pełną frajdy. Niska rama umożliwiająca łatwe wsiadanie i zsiadanie to ważny element nie tylko na etapie nauki. Geometria ramy dostosowana do potrzeb dziecka gwarantuje zachowanie bezpiecznej, zdrowej i wygodnej pozycji w trakcie jazdy; standardowy zestaw ochronny PUKY chroni malucha przed możliwymi obrażeniami. Trwała powłoka proszkowa i wysokiej jakości elementy konstrukcyjne gwarantują długą żywotność rowerów.

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 5 lat.

**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Ultra lekki
 • 3-biegowa przerzutka Shimano
 • Długi okres użytkowania
 • Zaprojektowany dla dzieci
 • Regulowana manetka hamulca dostosowana do dłoni dziecka
 • Tylny hamulec w piaście - torpedo
 • Przedni hamulec typu Cantilever
 • Aluminiowa rama
 • Aluminiowe obręcze kół
 • Opony Schwalbe Back Jack
 • Osłona kierownicy
 • Bezpieczne chwyty kierownicy
 • Dzwonek
 • Przedni i tylny odblask
 • Plastikowa osłona przedniego błotnika
 • Odporne na uderzenia malowanie proszkowe

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

Akcesoria:

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:ZLX 18-3

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
5+
Wzrost
od 116 do 130 cm
Wysokość kroku
od 50 do 58 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.

Antoine de Saint-Exupéry (1900-1944)

Przyjazne dziecku wzornictwo Forma podąża za funkcją

Dzieci mają mniejszy kąt widzenia niż dorośli, to znaczy postrzegają otoczenie widziane naprzeciwko siebie. To ograniczenie niesie ze sobą pewne ryzyko, zwłaszcza w rejonie ruchu drogowego. Z tego powodu jest niezmiernie istotne, aby dzieci podczas jazdy na rowerze były w pozycji wyprostowanej. Tylko wygodna, wyprostowana pozycja podczas jazdy na rowerze, pozwala dzieciom dostrzegać otoczenie w optymalny sposób, co jest podstawą bezpiecznej jazdy. PUKY®, projektując rowery, wie, że dzieci potrafią urosnąć w bardzo krótkim czasie, dlatego duży zakres regulacji siodełka i kierownicy zapewnia długi czas użytkowania. Ponieważ środek ciężkości dzieci, w przeciwieństwie do osób dorosłych, znajduje się w górnej części ciała, geometria naszych ram zaprojektowana jest tak, aby rower dodatkowo stabilizował jadące dziecko. Odpowiednia pozycja korbowodu, długość korby, optymalna odległość między siodełkiem i kierownicą są kolejnymi elementami tworzącymi ramę o przyjaznej dziecku geometrii.

Bezpieczne chwyty kierownicyBezproblemowy!

Bezpieczne i przyjazne dziecku, to esencja wszystkich pojazdów PUKY. To PUKY jako pierwszy producent użył specjalnie wyprofilowanych chwytów kierownicy, które posiadają zabezpieczenie przed zsunięciem się dłoni dziecka. Dzięki temu chwyty chronią dłonie dziecka podczas wypadku. Chwyty posiadają dobrą przyczepność, a ich średnica jest odpowiednia dla dziecięcych dłoni i pozwala na ich pewne uchwycenie. Zintegrowana powietrzna komora chwytów pochłaniania drgania spowodowane wibracjami podczas jazdy. Zapobiega drętwieniu dłoni podczas dłuższych podróży.

3 biegowa przerzutka w piaście ShimanoSolidna i nie wymagająca konserwacji

Niezwykle prosta i łatwa w obsłudze - dzięki temu 3-biegowa piasta Shimano jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci! Dzięki niej zmiana biegów jest możliwa również bez konieczności pedałowania. Niezwykle odporna, stopniowa przekładnia planetarna zapewnia długą i bezproblemową pracę. Manetka zmiany biegów zapewnia płynną zmianę biegów nawet przy dużym obciążeniu.

Sportowa opona Schwalbe Black Jack Gotowy do jazdy w teren

Opona Schwalbe Black Jack jest dedykowana dla aktywnych rowerzystów. Wszechstronny bieżnik gwarantuje dobrą przyczepność w terenie i komfortową jazdę po asfalcie. Opona jest lekka dzięki technologii LiteSkin i jest odporna na przebicia. Agresywny wzór bieżnika to idealne połączenie wysokiej przyczepności i małego oporu toczenia. Oznacza to, że ten wszechstronny pojazd terenowy jest idealnie przystosowany do każdego terenu.

Sportowa aluminiowa ramaNie tylko sportowa ale również lekka

Od wielu lat aluminium używane jest do produkcji ram rowerowych. Lekkie, wytrzymałe i nierdzewne - to trzy główne zalety wyróżniające aluminium od stali. Wszystkie nasze rowerki ZLX posiadają nowoczesną, bardzo lekką aluminiową ramę o sportowej charakterystyce. Wysoka stabilność w połączeniu z najlepszą wagą to podstawowe cechy.

Wytrzymałe na uderzenia malowanie proszkoweJakość made in Wülfrath

Niezwykle odporne na uderzenia i trwałe malowanie proszkowe jest stosowane przez nas we wszystkich naszych pojazdach i wykonane we własnej fabryce w Wülfrath. Malowaniem tym pokryte są wszytkie elementy metalowe, malowanie jest odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne oraz oczywiście wolne od toksyn i zanieczyszczeń.

Geometria idealne dopasowanie

Jak szeroki, wysoki i długi jest Twój pojazd? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o wymiarach pojazdu.
* Wysokość siodełka.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download