Rower dziecięcy PUKY CYKE 18-3 Z PRZERZUTKĄ

Rower dziecięcy PUKY CYKE 18-3 Z PRZERZUTKĄ
Produkt nr
00004406
Wiek
5+
Produkt nr
00004406
Wysokość kroku
od 48 do 56 cm
Wzrost
od 110 do 130 cm
Waga
8,40 kgs **
Cena 1 399,00 zł

Informacja o dostawie

Informacja o dostawie
Kraj dostawy Wartość koszyka Koszt wysyłki

Do 189,00 
Powyżej 189,00

15,00 
0,00

Informacja o dostawie
Czas dostawy Pojazdy/Akcesoria Części zamienne

2 – 3 dni robocze

do 4 tygodni

Wszystkie dostępne do zamówienia rowery oraz akcesoria dostarczamy kurierem DPD z naszego magazynu zlokalizowanego w Polsce. Zamawiając ten produkt do godziny 12:00 masz pewność, że otrzymasz go następnego dnia roboczego lub ostatecznie w kolejnym dniu roboczym. Dłuższy czas dostawy może być spowodowany zmianami w zamówieniu lub opóźnieniem w zaksięgowaniu płatności.

ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

PROSTY, SPORTOWY, WYGODNYCYKE 18-3

PUKY CYKE 18-3, waży tylko  8,0 kg, posiada 3 - biegową przerzutkę co daje jeszcze większe możliwości Twojemu dziecku podczas rowerowych wycieczek i sprawia że są przyjemniejsze.

Sportowa geometria i lekkie  komponenty, takie jak aluminiowa rama, kierownica i korba, pozwalają  zaoszczędzić na wadze.


Bezpieczeństwo i wygoda


Dla bezpieczeństwa i wygody Twojego dziecka zamontowaliśmy w nim

kilka niezbędnych dodatków:

 - błotniki

- dzwonek

- podpórka

- odblaski

- osłona kierownicy

Ten idealny do długich wycieczek rower będzie  wspaniałym przyjacielem na drogach asfaltowych i szutrowych a dzięki 3 –biegowej przerzutce wycieczki w góry stają się czystą przyjemnością.


Niski przekrok ułatwia wsiadanie i zsiadanie


PUKY CYKE 18-3  wyposażyliśmy w przedni wydajny hamulec typu V-brake.

Jak cały rower również  hamulec jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci.

ZESTAW BEZPIECZEŃSTWA PUKY  –  nasze rowery wyposażamy tak by był w pełni gotowy do jazdy i bezpieczny, żebyście nie musieli kupować tak ważnych elementów jak podpórka, błotniki, osłona  kierownicy czy dzwonek.

Świeża zielona kolorystyka idealnie pasuje do PUKY CYKE 18-3 


Gwarancja


Firma  PUKY jako jedna z nielicznych zapewnia 5 lat gwarancji. Prosimy pozakupie rowerka  dziecięcego o  zarejestrowanie się  (wciągu 4 tygodni od dokonania zakupu) na  stronie www.puky.pl

Do  rowerów dziecięcych PUKY są montowane komponenty  przeznaczone dla dzieci,  których większość dostępnych jest w sklepach rowerowych  a unikalne częścizawsze możesz domówić poprzez kontakt na stronie www.puky.pl. Producent gwarantuje dostępność części zamiennych do 10 lat od zakończenia  produkcji modelu. 

Firma  PUKY  zlokalizowana jest w  Niemczech.  Zatrudnia osoby niepełnosprawne, jest  zakładem pracy  chronionej ze szczególnym naciskiem na przedsiębiorczość społeczną. PUKY wspiera również polską gospodarkę.  Kupując dla swoich dzieci rowerwspierasz  polskie fabryki z którymi ściśle współpracujemy w celu   produkowania jak  najlepszych i najbardziej bezpiecznych  rowerów  dziecięcych.

Ostrzeżenia

Für Kinder ab 5 Jahren geeignet.**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Lekka aluminiowa rama
 • Lekkie komponentyaluminiowe (obręcze, kierownica, mostek przedni i korba)
 • Lekki i regulowany mostekkierownicy
 • Sportowa geometriaprzyjazna dziecku
 • Z przodu hamulec typuV-brake - zaprojektowane dla dzieci
 • Z tyłu hamulec typutorpedo
 • Przerzutka Shimano Nexus3-biegowa
 • Nisko poprowadzona rama
 • Odporne na uderzeniamalowanie proszkowe
 • Podpórka – zamontowana
 • Błotniki – zamontowane
 • Razem z rowerem zestawbezpieczeństwa PUKY
 • dzwonek
 • odblaski
 • osłona kierownicy

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:Rower dziecięcy PUKY CYKE 18-3 Z PRZERZUTKĄ

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
5+
Wzrost
od 110 do 130 cm
Wysokość kroku
od 48 do 56 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Młodości! Dodaj mi skrzydła!

Adam Mickiewicz (1798-1855)

OPTYMALNE KOMPONENTYLEKKIE Z WYBORU

Lekkie, wytrzymałe i nierdzewne - trzygłówne zalety wyróżniające aluminium od stali. Wszystkie rowery dziecięce CYKEposiadają nowoczesną, bardzo lekką aluminiową ramę o sportowej charakterystyce.

ODPORNE NA UDERZENIA MALOWANIE PROSZKOWEJAKOŚĆ

Stosowane przez nas farby, nakładane naramę w technologii proszkowej, są odporne na uderzenia i bardzo trwałe. Dbamy oto by ten proces był wykonany jak najlepiej, dlatego też nasze ramy malujemy we  własnej fabryce w Wülfrath.

Farba otacza metalowe elementy jakplastikowa powłoka. Nasza farba odporna na promienie UV i warunki atmosferyczneoraz jest wolna od trujących składników i zanieczyszczeń.

ZAPROJEKTOWANE DLA DZIECI HAMULCE TYPU V-BRAKE

W naszych rowerach CYKE montujemy jedyny na rynku hamulec dla dzieci typu V-brake, który spełnia obecnie obowiązujące normy dotyczące hamulców przeznaczonych dla dzieci. Zapewnia to dobry efekt hamowania i gwarantuje optymalne dozowanie siły hamowania, dzięki czemu nasz mały kolarz może bezpiecznie się zatrzymać. W przeciwieństwie do tradycyjnych hamulców typu V-brake, unika się upadków z powodu nadmiernej, gwałtownej siły hamowania.

PRZERZUTKA 3-BIEGOWA SHIMANOWYTRZYMAŁA ORAZ INTUICYJNA

Niezwykle łatwa w użyciu oraz  intuicyjna 3 – biegowa przerzutka Shimano jest idealnym rozwiązaniem dlawymagających rowerzystów!

Zintegrowana z piastą zapewniadługą i bezawaryjną pracę. 

ZESTAW BEZPIECZEŃSTWA PUKYBEZCENNE BEZPIECZEŃSTWO

Nasz Zestaw Bezpieczeństwa PUKY to podstawowe wyposażenie młodego rowerzysty.

Zestaw składa się z osłony kierownicy, dzwonka, bezpiecznych chwytów na kierownicę, przednich i tylnych odblasków, plastikowych ochraniaczy krawędzi na przednim błotniku, przyjaznych dzieciom, antypoślizgowych pedałów z trzecim odblaskiem oraz zamkniętej osłony łańcucha chroniącej ciekawskie dzieci przed zaglądaniem do napędu.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download