Rower dziecięcy PUKY CYKE 16 Z WOLNOBIEGIEM

Rower dziecięcy PUKY CYKE 16 Z WOLNOBIEGIEM
Produkt nr
00004410
Wiek
4+
Produkt nr
00004410
Wysokość kroku
od 45 do 53 cm
Wzrost
od 105 do 125 cm
Waga
7,60 kgs **
Cena 1 199,00 zł

Informacja o dostawie

Informacja o dostawie
Kraj dostawy Wartość koszyka Koszt wysyłki

Do 189,00 
Powyżej 189,00

15,00 
0,00

Informacja o dostawie
Czas dostawy Pojazdy/Akcesoria Części zamienne

2 – 3 dni robocze

do 4 tygodni

Wszystkie dostępne do zamówienia rowery oraz akcesoria dostarczamy kurierem DPD z naszego magazynu zlokalizowanego w Polsce. Zamawiając ten produkt do godziny 12:00 masz pewność, że otrzymasz go następnego dnia roboczego lub ostatecznie w kolejnym dniu roboczym. Dłuższy czas dostawy może być spowodowany zmianami w zamówieniu lub opóźnieniem w zaksięgowaniu płatności.

ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Prosty, lekki, sportowyCYKE 16 z wolnobiegiem

PUKY CYKE 16-1 F zaprojektowaliśmy specjalnie dla dzieci,  które wkraczają do świata  rowerowych pasjonatów.

 

Sportowa geometria  i lekkie komponenty, takie jak aluminiowa rama, kierownica i korba, pozwalają  zaoszczędzić na wadze.

 

Bezpieczeństwo i wygoda.

 

Dla bezpieczeństwa  i wygody Twojego dziecka zamontowaliśmy w tym rowerze kilka niezbędnych  dodatków:

- błotniki

- dzwonek

- podpórka

- odblaski

- osłona kierownicy

Dbamy o wygodę i  bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Łączna waga rowerka  wraz z akcesoriami to 7,9 kg.

Ten idealny do  długich wycieczek rower będzie wspaniałym przyjacielem

na drogach  asfaltowych i szutrowych.

 

Wolnobieg i niski przekrok.

 

Wolnobieg to  początek nowych możliwości, pozwala na łatwiejszą jazdę  na stojąco orazjej naukę. Niski przekrok ułatwia wsiadanie i zsiadanie.

PUKY CYKE 16-1 F  wyposażyliśmy w wydajne hamulce typu V-brake.

Jak cały rower  również hamulce są specjalnie zaprojektowane dla dzieci.

ZESTAW  BEZPIECZEŃSTWA PUKY – nasze rowery wyposażamy tak by były w pełni gotowe dojazdy i bezpieczne, a Wy nie musicie już kupować tak ważnych elementów jak  podpórka, błotniki, osłona kierownicy czy dzwonek.


 

Gwarancja

 

Firma PUKY jakojedna z nielicznych zapewnia 5 lat gwarancji. Prosimy po zakupierowerka  dziecięcego o  zarejestrowanie się  (w ciągu 4tygodni od dokonania zakupu) na  stronie www.puky.pl

Do rowerówdziecięcych PUKY są montowane komponenty  przeznaczone dla dzieci, którychwiększość dostępnych jest w sklepach rowerowych  a unikalne części zawszemożesz domówić poprzez kontakt na stronie www.puky.pl. Producent gwarantuje dostępność części zamiennych do 10 lat od zakończeniaprodukcji modelu.

Firma  PUKY  zlokalizowana jest wNiemczech.  Zatrudnia osoby niepełnosprawne, jest  zakładem pracychronionej ze szczególnym naciskiem na przedsiębiorczość społeczną. PUKY wspiera również polską gospodarkę.  Kupując dla swoich dzieci rowerwspierasz  polskie fabryki z którymi ściśle współpracujemy w celuprodukowania jak  najlepszych i najbardziej bezpiecznych  rowerówdziecięcych.

Ostrzeżenia

Przeznaczony da dzieci od 4 roku życia.**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Lekka aluminiowa rama
 • Lekkie komponenty  aluminiowe (obręcze, kierownica, mostek przedni i korba)
 • Lekki i regulowany mostekkierownicy
 • Sportowa geometriaprzyjazna dziecku
 • Hamulce typu V-brake - zaprojektowanedla dzieci
 • Nisko poprowadzona rama
 • Odporne na uderzeniamalowanie proszkowe
 • Podpórka – zamontowana
 • Błotniki – zamontowane
 • Razem z rowerem: zestawbezpieczeństwa PUKY
 • Dzwonek
 • Odblaski
 • Osłona kierownicy

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:Rower dziecięcy PUKY CYKE 16 Z WOLNOBIEGIEM

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
4+
Wzrost
od 105 do 125 cm
Wysokość kroku
od 45 do 53 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

Alighieri Dante (1265-1321)

OPTYMALNE KOMPONENTYLEKKIE Z WYBORU

Lekkie, wytrzymałe i nierdzewne - trzy  główne zalety wyróżniające aluminium od stali. Wszystkie rowery dziecięce CYKE  posiadają nowoczesną, bardzo lekką aluminiową ramę o sportowej charakterystyce.

PROJEKTUJEMY ROWERY DLA DZIECIERGONOMIA NAJWAŻNIEJSZA

Dzieci mają mniejsze pole widzenia niż dorośli, co oznacza, że postrzegają otoczenie tylko z ograniczonego kąta widzenia. To ograniczenie kryje w sobie niebezpieczeństwa. Z tego powodu szczególnie ważne jest, aby dzieci jadąc na rowerze miały wyprostowaną sylwetkę.

 

Tylko wyprostowana postawa pozwala dzieciom optymalnie postrzegać otoczenie podczas jazdy na rowerze, a tym samym stanowi podstawę bezpiecznego stylu jazdy. PUKY® bierze pod uwagę indywidualne fazy wzrostu dzieci.

Ponieważ w przeciwieństwie do dorosłych, środek ciężkości dzieci znajduje się w górnej połowie ciała, szczególnie ważne jest zaprojektowanie ramy w taki sposób, aby zachowywała się w odpowiedni sposób podczas jazdy. Przyjazne dziecku ustawienie suportu i optymalna odległość między siodełkiem a kierownicą to kolejne ważne czynniki wpływające na przyjazną dziecku geometrię ramy.

ZAPROJEKTOWANE DLA DZIECI HAMULCE TYPU V-BRAKE

W naszych rowerach CYKE montujemy jedyny na rynku hamulec dla dzieci typu V-brake, który spełnia obecnie obowiązujące normy dotyczące hamulców przeznaczonych dla dzieci. Zapewnia to dobry efekt hamowania i gwarantuje optymalne dozowanie siły hamowania, dzięki czemu nasz mały kolarz może bezpiecznie się zatrzymać. W przeciwieństwie do tradycyjnych hamulców typu V-brake, unika się upadków z powodu nadmiernej, gwałtownej siły hamowania.

WOLNOBIEGJEDŹ JAK KOLARZ

Rower CYKE 16-1F wyposażyliśmy w wolnobieg, który ułatwia jazdę na stojąco oraz jej naukę. Teraz dziecko może poczuć się prawdziwym sportowcem a na dodatek może ustawić idealną pozycję wyjściową podczas startu.

Rower CYKE 16-1F wyposażyliśmy w dwa hamulce typu V-brake. 

ZESTAW BEZPIECZEŃSTWA PUKYBEZCENNE BEZPIECZEŃSTWO

Nasz Zestaw Bezpieczeństwa PUKY to podstawowe wyposażenie młodego rowerzysty.

Zestaw składa się z osłony kierownicy, dzwonka, bezpiecznych chwytów na kierownicę, przednich i tylnych odblasków, plastikowych ochraniaczy krawędzi na przednim błotniku, przyjaznych dzieciom, antypoślizgowych pedałów z trzecim odblaskiem oraz zamkniętej osłony łańcucha chroniącej ciekawskie dzieci przed zaglądaniem do napędu.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download