Rower dziecięcy PUKY CYKE 18 Z WOLNOBIEGIEM

Rower dziecięcy PUKY CYKE 18 Z WOLNOBIEGIEM
Produkt nr
00004419
Wiek
5+
Produkt nr
00004419
Wysokość kroku
od 48 do 56 cm
Wzrost
od 110 do 130 cm
Waga
7,90 kgs **
Cena 1 259,00 zł

Informacja o dostawie

Informacja o dostawie
Kraj dostawy Wartość koszyka Koszt wysyłki

Do 189,00 
Powyżej 189,00

15,00 
0,00

Informacja o dostawie
Czas dostawy Pojazdy/Akcesoria Części zamienne

2 – 3 dni robocze

do 4 tygodni

Wszystkie dostępne do zamówienia rowery oraz akcesoria dostarczamy kurierem DPD z naszego magazynu zlokalizowanego w Polsce. Zamawiając ten produkt do godziny 12:00 masz pewność, że otrzymasz go następnego dnia roboczego lub ostatecznie w kolejnym dniu roboczym. Dłuższy czas dostawy może być spowodowany zmianami w zamówieniu lub opóźnieniem w zaksięgowaniu płatności.

ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Dla początkujących sportowcówCYKE 18 z wolnobiegiem

PUKY CYKE 18-1 F  zaprojektowaliśmy  specjalnie dla dzieci, które wkraczają do świata rowerowych pasjonatów. 

Sportowa geometria i lekkie  komponenty, takie jak aluminiowa rama, kierownica i korba, pozwalają  zaoszczędzić na wadze.


Bezpieczeństwo i wygoda


Dla bezpieczeństwa i wygody Twojego dziecka zamontowaliśmyw tym rowerze kilka niezbędnych dodatków:

 - błotniki

- dzwonek

- podpórka

- odblaski

- osłona kierownicy

Ten idealny do długich wycieczek rower będzie świetnym przyjacielem na drogach asfaltowych i szutrowych.


Wolnobieg i niski przekrok


Wolnobieg to początek nowych możliwości, pozwala na łatwiejsząjazdę  na stojąco oraz jej naukę. Niski przekrok ułatwiają wsiadanie izsiadanie.

PUKY CYKE 18-1 F wyposażyliśmy w wydajne hamulce typuV-brake.

Jak cały rower również hamulce są specjalniezaprojektowane dla dzieci.

ZESTAW BEZPIECZEŃSTWA PUKY – nasze rowery wyposażamy takby był w pełni gotowy do jazdy i bezpieczny a Wy nie musicie już kupować takważnych elementów jak podpórka, błotniki, osłona kierownicy czy dzwonek.

Nasz rower proponujemy w świeżej niebieskiejkolorystyce


Gwarancja


Firma  PUKY jako jedna z nielicznych zapewnia 5 lat gwarancji. Prosimy po zakupie rowerka  dziecięcego o  zarejestrowanie się  (w ciągu 4 tygodni od dokonania zakupu) na  stronie www.puky.pl

Do  rowerów dziecięcych PUKY są montowane komponenty  przeznaczone dla dzieci,  których większość dostępnych jest w sklepach rowerowych  a unikalne części zawsze możesz domówić poprzez kontakt na stronie www.puky.pl.  Producent gwarantuje dostępność części zamiennych do 10 lat od zakończenia  produkcji modelu. 

Firma  PUKY  zlokalizowana jest w  Niemczech.  Zatrudnia osoby niepełnosprawne, jest  zakładem pracy  chronionej ze szczególnym naciskiem na przedsiębiorczość społeczną. PUKY  wspiera również polską gospodarkę.  Kupując dla swoich dzieci rower wspierasz  polskie fabryki z którymi ściśle współpracujemy w celu   produkowania jak  najlepszych i najbardziej bezpiecznych  rowerów  dziecięcych.

Ostrzeżenia

Für Kinder ab 5 Jahren geeignet.**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Lekka aluminiowa rama
 • Lekkie komponenty  aluminiowe (obręcze, kierownica, mostek przedni i korba)
 • Lekki i regulowany mostek  kierownicy
 • Sportowa geometria  przyjazna dziecku
 • Hamulce typu V-brake - zaprojektowane   dla dzieci
 • Nisko poprowadzona rama
 • Odporne na uderzenia  malowanie proszkowe
 • Podpórka – zamontowana
 • Błotniki – zamontowane
 • Razem z rowerem: zestawbezpieczeństwa PUKY
 • Dzwonek
 • Odblaski
 • Osłona kierownicy

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:Rower dziecięcy PUKY CYKE 18 Z WOLNOBIEGIEM

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
5+
Wzrost
od 110 do 130 cm
Wysokość kroku
od 48 do 56 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Janusz Korczak (1878-1942)

OPTYMALNE KOMPONENTYLEKKIE Z WYBORU

Lekkie, wytrzymałe i nierdzewne - trzy główne zalety wyróżniające aluminium od stali. Wszystkie rowery dziecięce CYKE posiadają nowoczesną, bardzo lekką aluminiową ramę o sportowej charakterystyce.

PROJEKTUJEMY ROWERY DLA DZIECIERGONOMIA NAJWAŻNIEJSZA

Dzieci mają mniejsze polewidzenia niż dorośli, co oznacza, że postrzegają otoczenie tylko zograniczonego kąta widzenia. To ograniczenie kryje w sobie niebezpieczeństwa. Ztego powodu szczególnie ważne jest, aby dzieci jadąc na rowerze miały wyprostowanąsylwetkę.

 

Tylko wyprostowanapostawa pozwala dzieciom optymalnie postrzegać otoczenie podczas jazdy narowerze, a tym samym stanowi podstawę bezpiecznego stylu jazdy. PUKY® bierzepod uwagę indywidualne fazy wzrostu dzieci.

Ponieważ w przeciwieństwiedo dorosłych, środek ciężkości dzieci znajduje się w górnej połowie ciała,szczególnie ważne jest zaprojektowanie ramy w taki sposób, aby zachowywała sięw odpowiedni sposób podczas jazdy. Przyjazne dziecku ustawienie suportu ioptymalna odległość między siodełkiem a kierownicą to kolejne ważne czynnikiwpływające na przyjazną dziecku geometrię ramy.

ZAPROJEKTOWANE DLA DZIECI HAMULCE TYPU V-BRAKE

W naszych rowerach CYKE montujemy jedynyna rynku hamulec dla dzieci typu V-brake, który spełnia obecnie obowiązującenormy dotyczące hamulców przeznaczonych dla dzieci. Zapewnia to dobryefekt hamowania i gwarantuje optymalne dozowanie siły hamowania, dzięki czemunasz mały kolarz może bezpiecznie się zatrzymać. W przeciwieństwie dotradycyjnych hamulców typu V-brake, unika się upadków z powodu nadmiernej,gwałtownej siły hamowania.

WOLNOBIEGJEDŹ JAK KOLARZ

Rower CYKE 18-1F wyposażyliśmyw wolnobieg, który ułatwia jazdę na stojąco oraz jej naukę. Teraz dziecko może poczuć się prawdziwym sportowcem a na dodatek możeustawić idealną pozycję wyjściową podczas startu.

Rower CYKE 18-1Fwyposażyliśmy w dwa hamulce typu V-brake. 

ZESTAW BEZPIECZEŃSTWA PUKYBEZCENNE BEZPIECZEŃSTWO

Nasz Zestaw BezpieczeństwaPUKY to podstawowe wyposażenie młodego rowerzysty.

Zestaw składa się z osłonykierownicy, dzwonka, bezpiecznych chwytów na kierownicę, przednich i tylnychodblasków, plastikowych ochraniaczy krawędzi na przednim błotniku, przyjaznychdzieciom, antypoślizgowych pedałów z trzecim odblaskiem oraz zamkniętej osłonyłańcucha chroniącej ciekawskie dzieci przed zaglądaniem do napędu.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download