My Cart

CAT 1 SP

Produkt nr
00002441
Wiek
2+
Wysokość kroku
od 32 do 38 cm
Wzrost
od 85 do 100 cm
Waga
5,80 kgs **
Cena 599,00 zł
ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Gry, zabawy i… żadnych słodyczyCAT 1 SP

Maksymalnie wyposażony model w naszej flocie rowerków trójkołowych z wieloma dodatkowymi funkcjami nazywa się PUKY CAT 1 SP
Wartość rowerka PUKY CAT 1 SP jest niepowtarzalna. Wyposażony w wywrotkę, sitko i łopatkę, daje wiele możliwości na rozwój wyobraźni dziecka. Drążek może służyć jako uchwyt łopatki i pozwala na większą "eksplorację piaskownicy". Wraz z rowerkiem dostarczamy również podnóżek, który pozwala na wygodną pozycję siedzącą podczas długich spacerów. Łatwo zamykana blokada kierownicy zapewnia utrzymanie kierunku jazdy podczas pchania. Łatwy w użyciu jest również przełącznik wolnobiegu, w zależności od tego, czy pojazd jest pchany, czy używany jako rowerek. PUKY CAT 1 SP jest dostępny w kolorach: czerwony / niebieski, kiwi i biały / turkusowy.
Rowerek trójkołowy
Rowerki trójkołowe PUKY® zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach i ich rodzicach: dzieci poprzez zabawę uczą się w trakcie jazdy koordynowania ze sobą kilku czynności, takich jak pedałowanie, kierowanie czy hamowanie; w niedługim czasie potrafią już samodzielnie jeździć na krótkich dystansach. Równocześnie rowerek trójkołowy jest dla rodziców świetnym środkiem transportu, lubianym również przez dzieci, który pozwala na wygodne pchanie malucha, gdy ten zmęczy się pedałowaniem.

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 2 lat.
**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Automatyczny wolnobieg z blokadą 
 • Blokada kierownicy
 • Bezpieczne chwyty kierownicy
 • Wytrzymałe malowanie proszkowe
 • Wbudowany ogranicznik skrętu
 • Bezpieczna blokada drążka do pchania
 • Pompowane opony
 • Płynnie regulowana odległość fotelika
 • Regulowany drążek do pchania
 • Hamulec ręczny
 • Osłona kierownicy
 • Wywrotka
 • Niski środek ciężkości: duża stabilność pojazdu
 • Sitko oraz siatka
 • Podnóżek DF-1
 • Duża łopatka

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:CAT 1 SP

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
2+
Wzrost
od 85 do 100 cm
Wysokość kroku
od 32 do 38 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Tylko dzieci wiedzą, czego szukają.

Antoine de Saint-Exupéry (1900-1944)

Ekstra duża wywrotkaWspaniały w każdej sytuacji

Zarówno na placu zabaw transportując piasek, na krótkiej wycieczce będąc łóżeczkiem dla lalki, czy w sklepie służąc za koszyk na zakupy. Extra duża wywrotka jest praktyczna w każdej sytuacji. Łatwo można wysypać zawartość w wybranym miejscu, można również odczepić - bez użycia narzędzi! Sitko może przydać się podczas poszukiwania skarbów w piaskownicy. Siatka zabezpiecza przed wypadnięciem skarbów z wywrotki podczas podróży.

Duże siodełko rowerka trójkołowegoŚwietna rzecz

Wysokiej jakości plastikowe siodełko wykonane w specjalnym procesie formowania jest ekstremalnie wytrzymałe, nie posiada ostrych zakończeń i gwarantuje niski środek ciężkości. W bardzo łatwy sposób można zmienić pozycję fotelika dostosowując ją do wzrostu dziecka, fotelik można doposażyć w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Ergonomiczny kształt fotelika jest bardzo ważny, to jest bowiem największy obszar kontaktu dziecka z rowerkiem.

Ergonomiczny drążek do pchaniaWszystko pod kontrolą

Ergonomiczny drążek do pchania z modulowaną długością pozwala na komfortowe pchanie rowerka. PUKY, jako wynalazca rowerka trójkołowego z drążkiem, włożył dużo doświadczenia w tworzenie tego ważnego elementu. Tak więc drążek jest wyposażony w ergonomiczną rączkę i bezpieczne zamknięcie. CAT 1 SP posiada dodatkowo łopatkę doczepianą do drążka.

WolnobiegDla zmęczonych dzieci

Żeby dzieci nie musiały pedałować cały czas, nasze rowerki posiadają łatwy w użyciu przełącznik z wolnobiegiem. Dzięki temu można bardzo łatwo zmieniać sposób napędu z pchania na pedałowanie i odwrotnie.

Blokada kierownicyTeraz tylko na wprost

Aby rzeczy podczas pchania nie wymykały się spod kontroli, a mali kierowcy nie decydowali o kierunku jazdy - co zresztą czynią prawie zawsze - kierownicę można zablokować w pozycji na wprost.

Podest dla rowerka trójkołowegoStrefa relaksu

Podnóżek jest już dołączony do CAT 1 SP, dla pozostałych modeli jest możliwy do dokupienia. Wspaniale sprawdza się podczas długich spacerów. Zapewnia większy komfort i zapobiega ześlizgiwaniu się stóp, gdy dziecko jest zmęczone.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download