My Cart

STEEL 12

Produkt nr
00004111
Wiek
3+
Produkt nr
00004111
Wysokość kroku
od 42 do 51 cm
Wzrost
od 95 do 120 cm
Waga
7,90 kgs **
Cena 749,00 zł

Informacja o dostawie

Informacja o dostawie
Kraj dostawy Wartość koszyka Koszt wysyłki

Do 189,00 
Powyżej 189,00

15,00 
0,00

Informacja o dostawie
Czas dostawy Pojazdy/Akcesoria Części zamienne

2 – 3 dni robocze

do 4 tygodni

Wszystkie dostępne do zamówienia rowery oraz akcesoria dostarczamy kurierem DPD z naszego magazynu zlokalizowanego w Polsce. Zamawiając ten produkt do godziny 12:00 masz pewność, że otrzymasz go następnego dnia roboczego lub ostatecznie w kolejnym dniu roboczym. Dłuższy czas dostawy może być spowodowany zmianami w zamówieniu lub opóźnieniem w zaksięgowaniu płatności.

ilość w opakowaniu:
1

Kup ten produkt lokalnie

Kup ten produkt lokalnie

 1. Niestety, żaden sprzedawca w pobliżu nie zgłosił tego produktu jako dostępnego w magazynie. Proszę powiększyć promień lub skorzystać z wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć w swojej okolicy dealera PUKY® , który chciałby zamówić ten produkt dla Ciebie! 2. 150 km
150 km usunięte<
Kupuj informacje

,
Pokaż w Google Maps

Zacznij przygodę z roweramiPUKY STEEL 12

Nasz nowyrower STEEL 12 to najmniejszy rower dziecięcy z naszej serii rowerów stalowychjest optymalnie dostosowany do potrzeb dzieci w wieku od 3 roku życia i owzroście pomiędzy 95 – 120 cm.

Ergonomia,łatwa obsługa, a zwłaszcza bezpieczeństwo to cechy wspólne dla wszystkich naszychrowerów. Nasze rowery STEEL wykonane zostały z pełną dbałością o szczegóły ibezpieczeństwo małego rowerzysty.  

Do naszego STEEL12 zamontowaliśmy w tylnym kole hamulec typu torpedo.  Z przodu natomiast zamontowaliśmy przyjaznydla dzieci hamulec typu V-brake, którego manetka jest regulowana, dzięki czemumożna ją precyzyjnie dostosować do wielkości dłoni dziecka.

Końcekierownicy naszego STEEL 12 są chronione przez bezpieczne chwyty kierownicy.

Koła, pedałyi kierownica PUKY STEEL 12 posiadają trwałe łożyska kulkowe.

Nisko poprowadzonarama ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Łańcuch zabezpieczyliśmy pełnąosłoną.

Rowerwyposażyliśmy w bagażnik, doskonały do przewożenia najważniejszych rzeczy.

Odporna na uderzeniafarba zachowuje swój kolor przez długi czas.

PUKY STEEL 12wyprodukowaliśmy w kolorze różowym i kiwi.  


Pojazddostarczany jest w stanie gotowym do montażu. Wystarczy wyprostować kierownicęi zamontować pedały.


Gwarancja

FirmaPUKY jako jedna z nielicznych zapewnia 5 lat gwarancji. Prosimy pozakupie rowerka  dziecięcego o  zarejestrowanie się  (wciągu 4 tygodni od dokonania zakupu) na  stronie www.puky.pl

Dorowerów dziecięcych PUKY są montowane komponenty  przeznaczone dla dzieci,których większość dostępnych jest w sklepach rowerowych  a unikalne częścizawsze możesz domówić poprzez kontakt na stronie www.puky.pl. Producent gwarantuje dostępność części zamiennych do 10 lat od zakończeniaprodukcji modelu.

Firma  PUKY  zlokalizowana jest wNiemczech.  Zatrudnia osoby niepełnosprawne, jest  zakładem pracychronionej ze szczególnym naciskiem na przedsiębiorczość społeczną. PUKY wspiera również polską gospodarkę.  Kupując dla swoich dzieci rowerwspierasz  polskie fabryki z którymi ściśle współpracujemy w celuprodukowania jak  najlepszych i najbardziej bezpiecznych  rowerówdziecięcych.

Ostrzeżenia

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 roku życia.**Specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancję związaną z procesem produkcyjnym; waga bez pedałów i podpórki.

Wyposażenie Na pierwszy rzut oka

 • Stalowa, nisko  poprowadzona rama
 • Aluminiowe obręcze kół
 • Koła, układ kierowniczy i  pedały z łożyskami kulkowymi
 • Regulowana klamka hamulca  odpowiednia dla dzieci
 • Odporne na uderzenia malowanie  proszkowe
 • Hamulec typu torpedo – z tyłu
 • Hamulec typu V-Brake – z przodu
 • Zestaw Bezpieczeństwa PUKY
 • Podpórka
 • Bagażnik 

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download

RecenzjeCo mówią inni

Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Bewertung verfassen
You're reviewing:STEEL 12

Odpowiedni rozmiar Kalkulator rozmiarów

bike
slide
Przeznaczony dla
Wiek
3+
Wzrost
od 95 do 120 cm
Wysokość kroku
od 42 do 51 cm

Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego pojazdu PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako wskaźnik najbardziej wiarygodny. Wskazówki znajdą państwo tutaj. Jeżeli nie jest to możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego pojazdu.

ruler
Określ wysokość kroku
Od ziemi do wysokości kroku
Wzrost
Wysokość kroku

Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.

Antoine de Saint-Exupéry (1900-1944)

ERGONOMIA DOPASOWANA DLA DZIECIFUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA

Ramę zaprojektowaliśmy tak, by górna rura została poprowadzona bardzo nisko, dzięki temu dziecko w łatwy sposób może wsiadać i zsiadać z roweru.

Bezpieczne chwyty kierownicyAle wygodne!

Bezpieczeństwo dzieci to dlanas najważniejsza rzecz. I wszystkie nasze pojazdy muszą być tak wykonane bybyły w 100% bezpieczne dla dzieci. Dlatego PUKY® jest pierwszym producentem,który zbudował specjalne bezpieczne chwyty kierownicy z dużą osłoną dla dłoni. Chroniąone dłonie przed urazami podczas wypadku lub wywrotki przez kierownicę. Zapobiegająrównież poślizgowi bocznemu. Mała średnica chwytu jest odpowiednia dladziecięcych dłoni. Zintegrowana komora powietrzna pochłania drgania powstającepodczas jazdy. 

Zamknięta osłona łańcuchaPełne bezpieczeństwo

Nie bez powodu normadotycząca rowerów dziecięcych wymaga by łańcuch był niedostępny dla dzieci. Jeśliłańcuch jest dostępny, to dla ciekawskich dzieci może zakończyć się to niemiłąprzygodą.

Dlatego PUKY® wewszystkich swoich rowerach dba o to by do łańcucha nie mogły się dostać aniciekawskie ani nieuważne dzieci.

Ten obszar roweru dziecięcegojest dostępny tylko dla dorosłych bo dbamy o bezpieczeństwo dzieci. 

OSŁONA KIEROWNICYPoduszka ochronna

Cechą naszych rowerów jest brak gadżetów - to fakt. Faktem jest również, że nasze rowery nie posiadają np. śrub z wystającymi ostrymi elementami. 

Wszystko co robimy robimy po przemyśleniu zachowań dzieci i obserwacji ich stylu jazdy. Dlatego też nasze rowery wyposażamy w osłonę kierownicy. Tak na wszelki wypadek. I dlatego właśnie osłona jest wykonana z materiału pochłaniającego uderzenie.

Materiał jest testowany i posiada certyfikaty TUV oraz GS. 

Odporne na uderzenia malowanie proszkoweJakość wykonania

Niezwykle odporne na uderzenia i trwałe malowanie proszkowe jest nakładane przez nas we własnej fabryce w Wülfrath. Farba otacza metalowe elementy jak plastikowa powłoka i jest odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne.

Oczywiście farba jak i proces jej nakładania jest wolny od toksyn i zanieczyszczeń.

Do pobraniaWarto przeczytać

Assembly instructions/Operating manual icon

Instrukcja montażu wraz z instrukcją obsługi

download
Download