Jaka jest różnica między PUKYlino® a WUTSCH®?

Oba jeździki zapewniają optymalne wejście dzieci w świat mobilności. Trenują proste ruchy w łatwy sposób, takie jak odpychanie się od ziemi w połączeniu z pierwszymi skrętami kierownicy. Różnica między tymi pojazdami z jednej strony znajduje się w przeznaczeniu (Pukylino przeznaczony jest tylko do pomieszczeń zamkniętych, Wutsch może być użytkowany również na podwórku), ale także w fazie rozwoju dziecka.

PUKYlino® jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w pomieszczeniach zamkniętych. Warunek: dziecko musi być w stanie stać i chodzić z pomocą opiekuna. Zalecamy PUKYlino® dla dzieci powyżej 1 roku życia lub 75 cm wzrostu. Wysokość siedziska PUKYlino wynosi około. 22 cm. Ponieważ PUKYlino® jest często pierwszym pojazdem dla dziecka, sugerujemy stały nadzór opiekunów zwłaszcza podczas pierwszych dni korzystania z PUKYlino®: Uważnie obserwuj dziecko, aby upewnić się, że dziecko radzi sobie z pojazdem bez żadnych problemów. Najechanie na przeszkodę z dużą prędkością może doprowadzić do wywrotki, dlatego zalecamy aby PUKYlino® używać tylko w pomieszczeniach zamkniętych, na równym podłożu, bez żadnych przeszkód (np. klocki leżące na dywanie).

WUTSCH® ijest również przeznaczony do użytku w pomieszczeniach zamkniętych, ale może być używany na zewnątrz, ponieważ ma inną geometrię przedniego widelca dzięki unikalnej, wychylnej osi przedniej. Dzięki tej osi, jeździk trenuje równowagę małych kierowców. Wutsch jest zatem idealnym pojazdem poprzedzającym rowerek biegowy..

Warunek: dziecko musi potrafić samo stać i chodzić bez pomocy opiekuna.

WUTSCH® dla dzieci od ok. 1 1/2 roku i wzroście

około 80 cm. Wysokość siedziska to ok. 24,5 cm.

wskazówki, jak kupić moją pierwszą puky®