My Cart

Step by step
to the right
spare part.

Nie produkujemy przedmiotów jednorazowych! Zrównoważone podejście obejmuje również długoterminową dostawę części zamiennych. Możesz łatwo zamówić części zamienne PUKY® bezpośrednio z fabryki przy niewielkim wysiłku (tylko na terenie Niemiec). Jeśli nie chcesz zrezygnować z porady i jakości instalacji swojego wyspecjalizowanego sprzedawcy, możesz wygodnie wyszukać żądaną część zamienną i zamówić ją u sprzedawcy.
Starsze pojazdy PUKY® można często przywrócić do idealnego stanu przy niewielkim wysiłku. Ponieważ wiele pojazdów PUKY® jest używanych również przez rodzeństwo dzieci lub "z drugiej ręki" po pierwszym zakupie, jakość, trwałość i dostępność części zamiennych do pojazdów dziecięcych PUKY® w szczególności się opłacają.

Instrukcja krok po kroku:

Najpierw znajdź tabliczkę znamionową w pojeździe PUKY®. Tam, gdzie można znaleźć tabliczkę znamionową na pojeździe, znajdziesz ją tutaj.
Potrzebujesz tylko numeru artykułu i zespołu, aby znaleźć odpowiednią część zamienną. Gdzie można je znaleźć na tabliczce znamionowej, patrz poniżej.

Wybierz swoją tabliczkę znamionową i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Pozycja
Tytuł
Numer przedmiotu
Cena zł

Radość z jazdy.W końcu.

Z produktów PUKY® korzysta średnio czworo dzieci. Oczywiste jest, że podczas tak długiego i intensywnego użytkowania coś może się zepsuć. Dlatego oferujemy serwis części zamiennych. Przechowujemy wiele tysięcy części zamiennych, dzięki czemu Ty lub Twój sprzedawca może naprawić nasze pojazdy, jeśli nie działają.  Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanej części, prosimy o kontakt na adres zamowienia@rowerypuky.pl, podając numer produktu i przesyłając wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej. Postaramy się pomóc.