Długość nogi
Długość nogi
26-38 cm
Wzrost
Wzrost
85-100 cm
Wiek
Wiek
1 1/2 + lata
Richtige Größe finden
Richtige Größe finden

Wszechstronny zawodnik

Wszechstronny trójkołowy wózek dla rodziców i dzieci


Symbioza funkcjonalnego trzykołowca i wygodnego buggy. Niemożliwe? PUKY Ceety Comfort łączy w sobie wszystkie zalety pojazdów z obu światów. Rodzice są mobilni wraz ze swoimi pociechami robiąc jednocześnie zakupy lub transportując jedzenie, napoje i dodatkowe "ważne rzeczy" podczas wizyty na placu zabaw. Duża torba na zakupy i torba na akcesoria na drążku to tylko dwie z wielu innych funkcji. Oprócz elastycznego parasola CEETY Comfort ma zdejmowaną wywrotkę i obrotowy dzwonek odpowiedni dla dzieci. Pojazd jest wyposażony w bezpieczny 3-punktowy system pasów, który bezpiecznie utrzymuje kierowcę w fotelu, ale nie ogranicza swobody ruchu. Napęd, który jest wyposażony w wolnobieg, można opcjonalnie zablokować. Wyjmowany antypoślizgowy podnóżek z regulacją ustawienia służy jako podnóżek gdy dziecko potrzebuje odpoczynku. Pozwala to na łatwy i bezpieczny transport śpiącego dziecka. Bezobsługowe komfortowe opony i łożyska kulkowe gwarantują płynną pracę i długą żywotność. Standardowo nasze pojazdy posiadają bezpieczne chwyty kierownicy, osłonę kierownicy a rama pokryta jest doskonałej jakości malowaniem proszkowym. PUKY CEETY Comfort jest dostępny w kolorze miętowo-szarym.


CEETY® Urban Mobility

Młodzi rodzice, a szczególnie matki, pragną uczestniczyć aktywnie w miejskim życiu razem ze swoimi dziećmi. W tym celu poszukują praktycznych pojazdów, które zapewnią wszystkim maksymalną wygodę. Wielofunkcyjne komfortowe pojazdy serii CEETY® pomagają rodzicom zachować mobilność, dostarczając dzieciakom wiele radości.

Highlights
Highlights
Gdzie schować drobne przedmioty, takie jak gotówka, chusteczki czy telefon komórkowy? W torbie na akcesoria przymocowanej do rączki pchacza małe przedmioty są zawsze pod ręką i bezpiecznie przechowywane w zasięgu wzroku.
Normalnie opcjonalny, podnóżek jest już zawarty w zestawie PUKY CEETY Comfort. Szczególnie przydaje się podczas długich spacerów z pchaniem. Zapewnia dodatkowy komfort i zapobiega zsuwaniu się stóp, gdy dziecko jest zmęczone.
Bezobsługowe i trwałe opony Air-Less Comfort są bardzo odporne na ścieranie, mają niski opór toczenia i zapewniają lepsze właściwości toczenia.
Duża torba na zakupy oraz wywrotka oferują wystarczająco dużo miejsca na zakupy lub prowiant podczas wycieczek. Czy to nie wspaniałe? W ten sposób mobilność rodzica i dziecka jest zawsze zapewniona.
Nasz sprawdzony 3-punktowy system pasów bezpieczeństwa utrzymuje małego pilota bezpiecznie w foteliku, nie ograniczając przy tym swobody ruchów podczas jazdy. Kilkoma prostymi ruchami można go łatwo zapiąć i odpiąć, co sprawia, że bezpieczeństwo jest łatwe do osiągnięcia.
Lackierung
Wytrzymała na uszkodzenia malownie proszkowe
Freilauf
Wolnobieg z funkcją zmiany na stały napęd
Max. Nutzlast
25 kg
Bereifung
Bezobsługowe, komfortowe, piankowe opony
Glocke
Dzwonek rotacyjny
Sonst. Komponenten

Blokada kierunku jazdy

Ograniczenie kąta skrętu

Długi, wygodny, regulowany drążek do pchania z przypinaną torebką

Wypinana wywrotka wraz z torbą na zakupy

Parasol chroniący również przed promieniami UV (99,97 % ochrony przed UV)

Podest na nogi

Osłona kierownicy  

Dodatkowa torebka na kierownicy

Bremssystem

Hamulec ręczny z funkcją stałej blokady

Verstellbarkeit
Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa

Oceny 0 z 0

Oceń ten produkt jako pierwszy

Pomóż innym podjąć decyzję i oceń swoje wrażenia z zakupów.


Odpowiedni dla dzieci w wieku od 1 1/2 roku.

Wiele funkcji na pokładzie

Torba na zakupy oraz torba na akcesoria przymocowana do regulowanej rączki to tylko dwie z wielu innych funkcji.

Wielofunkcyjny i komfortowy

Z CEETY COMFORT rodzice z małymi dziećmi pozostają mobilni na co dzień, ponieważ zwrotny trójkołowiec nadaje się zarówno na plac zabaw, jak i na drogę do przedszkola czy małe zakupy.

Pomiar długości kroku w trzech krokach

Jak zmierzyć długość kroku u swojego dziecka? To proste:

  • Twoje dziecko stoi w butach plecami do ściany.
  • Między nogami umieszcza książkę, tak aby jej pozioma krawędź była w kroku.
  • Teraz za pomocą miarki lub linijki zmierz odległość od górnej krawędzi książki do podłogi.

Zmierzona wartość w centymetrach to długość kroku lub wysokość kroku. Dzięki temu pomiarowi możesz na przykład na naszej stronie internetowej znaleźć odpowiedni rozmiar rowerka biegowego lub roweru dla swojego dziecka.