PUKY jest ekspertem w dziedzinie mobilności dla dzieci – od 1949 roku. 

Od 75 lat głęboko wierzymy, że ruch dzieci i młodzieży jest ważny dla ich rozwoju fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i społecznego. Jesteśmy przekonani, że możemy wspierać naturalną radość z ruchu poprzez odpowiednie produkty. Wszystko zaczęło się od założenia PUKY w 1949 roku w Düsseldorfie: dzięki założycielom Heinzowi Kuchenbeckerowi, Hermannowi Schlessmannowi i Sebastianowi Neefowi powstała idea produktu, który po wojnie, w czasie odbudowy, stał się dla wielu dzieci symbolem zabawowej mobilności – balonowej hulajnogi. Od tego czasu naszą historię sukcesu kształtują liczne klasyki i innowacyjne produkty, szczęśliwe dzieci i liczne nagrody. Dlatego PUKY jest ekspertem w dziedzinie wysokiej jakości i odpowiednich dla dzieci pojazdów – i to od ponad 7 dekad.

Stabilność to dla nas coś więcej niż tylko słowo.

Stabilność jest warunkiem równowagi - i to nie tylko dla doskonałego trzymania się naszych produktów dostosowanych do dzieci, ale także w ogólnym rozwoju osobistym dzieci. Stabilność jest podstawą wzrostu, jest niezbędną bazą, na której mogą się opierać zmiany i pokonywać wyzwania. Potrzeba stabilności w życiu, aby zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać się i przerastać samego siebie. Tylko dzięki stabilności możemy reagować elastycznie i odporne na wzloty i upadki oraz rozwijać pewność siebie. Dotyczy to zarówno dzieci, rodziców i rodzin na małą skalę, jak i naszego społeczeństwa na dużą skalę. Stabilność jest więc dla nas jako marki czynnikiem umożliwiającym działania i towarzyszem na drodze do, miejmy nadzieję, ruchliwego życia.

PUKY przygotowuje dzieci do aktywnego życia. 

Dajemy rodzicom pewność, że dzięki każdym produktom PUKY podejmują najlepszą decyzję dla odpowiedniego etapu rozwoju ich dziecka. A dzieciom dajemy pewność siebie, aby odkrywały świat na czterech, trzech lub dwóch kółkach dzięki naszym produktom. Dlatego PUKY stawia nie tylko najwyższe standardy jakościowe w zakresie materiałów i produkcji, ale również w kwestii ergonomii dostosowanej do dzieci i nowoczesnego designu produktów. Wszystkie produkty PUKY są zaprojektowane tak, aby młodzi ludzie, niezależnie od wzrostu czy wieku, mieli stabilne oparcie w siodle, zawsze byli bezpieczni w podróży oraz odpowiednio i nowocześnie prezentowali się w swoich społecznych kręgach.