O nas

Radość z ruchu

Pewne siebie dzieci o błyszczących oczach - to jest nasza motywacja, przyczyna naszej pasji, by dać dzieciom pojazdy i rowery PUKY®, które są ładne, ergonomiczne i jednocześnie optymalnie wspierają i promują w rozwoju ruchowym.

Od 70 lat tworzymy rowery, pojazdy trójkołowe, rowerki biegowe, jeździki, i hulajnogi produkując je lokalnie w Niemczech, ze szczególnym naciskiem na przedsiębiorczość społeczną. Pojazdy PUKY® są montowane w kilkunastu warsztatach dla osób niepełnosprawnych, które budują „swoje” PUKY z taką samą radością i dumą jak my.

PUKY wspiera również polską gospodarkę.  Kupując dla swoich dzieci rower wspierasz polskie fabryki z którymi ściśle współpracujemy, w celu produkowania jak najlepszych i najbardziej bezpiecznych rowerów dziecięcych.

Przez dziesięciolecia nasze innowacyjne laboratorium zawsze znajdowało właściwe odpowiedzi na rosnące wyzwania, jakie stawiają przed nami dzieci. Lekkie i trwałe, funkcjonalne i o nowoczesnym wyglądzie. Asortyment produktów PUKY® oferuje wszystkie te cechy, tak by uśmiechnięte dzieci mogły używać bezpiecznych pojazdów. Ruch dodaje sprytu i wyraźnie wspiera rozwój mózgu!

Wiemy, że każde dziecko ma naturalną radość z ruchu, wystarczy tylko odpowiednio zachęcić!

MadeinGermany