Kask PUKY w rozmiarze M, to idealny kask rowerowy dla dzieci o obwodzie głowy 54-58 cm. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zapewnia nie tylko optymalną ochronę, ale także wysoki poziom komfortu. Kask PUKY, jest optymalnie dopasowany dzięki regulacji, którą można regulować jedną ręką, więc Twoje dziecko może z łatwością samodzielnie dopasować kask.

Ważący zaledwie 260 g kask jest wyjątkowo lekki i pozwala dziecku na swobodne i beztroskie poruszanie się.

17 otworów wentylacyjnych zapewnia optymalną wentylację i zapewnia przyjemny chłód nawet w ciepłe dni.

Kask posiada również zintegrowaną moskitierę.

Kask PUKY charakteryzuje się solidnym wykonaniem powłoki zewnętrznej wykonanej z wytrzymałego poliwęglanu, która została płynnie połączona ze skorupą wewnętrzną wykonaną z pianki EPS. 

Kask wykonany jest w procesie in-mold. Zapewnia to doskonałą ochronę i skutecznie amortyzuje wstrząsy, minimalizując ryzyko kontuzji.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa kask posiada wyjmowaną tylną lampkę. Dzięki trzem trybom (światło ciągłe, światło migające, wyłączony) zapewnia optymalną widoczność w ruchu ulicznym.

Widoczność 360° dodatkowo zwiększają cztery naklejki odblaskowe, dzięki czemu Twoje dziecko jest lepiej widoczne nawet w słabym oświetleniu.

Kask PUKY M dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Wybierz pomiędzy kolorami: retro różowym, retro zielonym i pastelowym niebieskim oraz czarnym .

Dzięki stylowemu wzornictwu i funkcjonalnym właściwościom, kask PUKY wyznacza nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa i komfortu.

Zapewnij swojemu dziecku ochronę, na jaką zasługuje, podczas odkrywania świata na dwóch kółkach. Wybierz kask PUKY M i zapewnij swojemu dziecku beztroską przygodę na rowerze.

Eigenschaften
regulacja obwodu za pomocą pokrętłaobrotowym systemem regulacji (obsługa jedną ręką)tylko 220 gram 17 otworów wentylacyjnych ze zintegrowaną moskitierą ochronną przed owadamizewnętrzna powłoka wykonana z wytrzymałego poliwęglanu i połączona w technologii "in-mold" z wewnętrzną skorupą wykonaną z pianki EPS wyjmowana lampka tylna wyposażona w 3 tryby (światło ciągłe, światło migające, wyłączone).widoczność 360° dzięki 4 naklejkom odblaskowymdostępny w czterech wariantach kolorystycznych
Kopfumfang
54-58 cm

Oceny 0 z 0

Oceń ten produkt jako pierwszy

Pomóż innym podjąć decyzję i oceń swoje wrażenia z zakupów.