Odpowiednie akcesoria
Długość nogi
Długość nogi
28-38 cm
Wzrost
Wzrost
83-98 cm
Wiek
Wiek
1 1/2 + lata
Richtige Größe finden
Richtige Größe finden

Etap wstępny przed rowerkiem biegowym

"PUKYMOTO®" jest ergonomicznym pojazdem dla dzieci, które chcą zakończyć przygodę z jeździkiem a są jeszcze zbyt małe by rozpocząć przygodę na rowerku biegowym. 
Wzmacnia rozwój psychomotoryczny dzieci i może być używany w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. PUKYMOTO umożliwia dzieciom, które bezpiecznie chodzą, bardziej dynamiczną i sportową jazdę niż w przypadku klasycznego jeździka i oferuje większą stabilność niż rowerek biegowy.

My first PUKY®
Gdyby tylko życie mogło być dla Twojego dziecka zawsze tak łatwe jak w momencie, gdy wkracza w świat mobilności wraz z pojazdami PUKY:
wszystkie jeździki PUKY® zostały zaprojektowane tak, by małe dzieci, potrafiące już siadać czy biegać, mogły poruszać się na nich intuicyjnie i w ten sposób dalej rozwijać swoją motorykę. Proste ruchy, jak odpychanie od podłoża, składają się w trakcie jazdy na złożone procesy – które w widoczny sposób sprawiają dziecku frajdę. Przede wszystkim dziecko ma odczuwać radość z ruchu, który jest dla niego bardzo ważny. Tylko poprzez ruch Twoje dziecko rozwija swoje główne zmysły i nabywa podstaw dla skutecznej nauki jazdy.

Highlights
Highlights
Bezpieczeństwo i cechy dostosowane do dzieci są kluczowymi elementami wszystkich pojazdów PUKY. PUKY jako pierwszy producent zastosował specjalne uchwyty kierownicy z dużymi powierzchniami ochronnymi. Chronią one przed urazami w razie upadku, gdy dziecko spadnie na kierownicę. Jednocześnie uchwyty te zapobiegają niechcianemu ześlizgiwaniu się na boki. Struktura uchwytów zapewnia dobrą przyczepność, a mała średnica, odpowiednia dla dziecięcych rąk, umożliwia ich pełne obejmowanie.
Ergonomiczne siodełko PUKYMOTO zapewnia sportowe właściwości jezdne i wspiera młodego kierowcę w jego dynamicznej jeździe. Dzięki technologii Smart-Turn, wysokość siodełka można szybko i łatwo regulować.
Plastikowe koła z gumową powłoką Float sprawiają, że pojazd jest niezwykle cichy podczas jazdy i zapewnia doskonałą przyczepność.
Pojazdy z serii "My First PUKY" posiadają ograniczenie kąta skrętu kierownicy, aby zapewnić stabilną pozycję. To szczególnie wzmacnia zaufanie początkujących podczas ich pierwszych prób jazdy. Ponieważ ze względu na konstrukcję nie można osiągnąć tu dużych prędkości, takie ograniczenie nie stanowi również ryzyka urazu w przypadku upadku.
Wąska tylna oś zapobiega uderzaniu stóp dziecka o tylne koła.
Max. Nutzlast
20 kg
Bereifung
Cichobieżne koła
Sonst. Komponenten

Ogranicznik kąta skretu kierownicy 

Verstellbarkeit
Regulacja wysokości siodełka poprzez zmianę pozycji tylnej osi (Smart-Turn) 

Oceny 0 z 0

Oceń ten produkt jako pierwszy

Pomóż innym podjąć decyzję i oceń swoje wrażenia z zakupów.


Odpowiedni dla dzieci w wieku 1 1/2 roku i starszych.


Maksymalne obciążenie całkowite 20 kg.


UWAGA:

Do stosowania ze sprzętem ochronnym.

Nie do użytku w ruchu ulicznym.

Pomiar długości kroku w trzech krokach

Jak zmierzyć długość kroku u swojego dziecka? To proste:

  • Twoje dziecko stoi w butach plecami do ściany.
  • Między nogami umieszcza książkę, tak aby jej pozioma krawędź była w kroku.
  • Teraz za pomocą miarki lub linijki zmierz odległość od górnej krawędzi książki do podłogi.

Zmierzona wartość w centymetrach to długość kroku lub wysokość kroku. Dzięki temu pomiarowi możesz na przykład na naszej stronie internetowej znaleźć odpowiedni rozmiar rowerka biegowego lub roweru dla swojego dziecka.