Odpowiednie akcesoria

Odpowiednie akcesoria

Długość nogi
Długość nogi
40-55 cm
Wzrost
Wzrost
100-120 cm
Wiek
Wiek
3 + lata
Richtige Größe finden
Richtige Größe finden

Ruszajmy w teren!

Dzięki LS-PRO 16 firmy PUKY rodzice mają idealny rower dla swoich młodych rowerzystów w wieku od 3 lat. Super lekka, ale stabilna rama wykonana z wysokiej jakości aluminium zapewnia rowerowi optymalną równowagę między stabilnością a sportowym prowadzeniem. Lekki aluminiowy widelec i koła zapewniają wyjątkowo zwinne manewrowanie, a opony terenowe  gwarantują optymalną przyczepność na każdej nawierzchni.


Dzięki przyjaznym dla dzieci hamulcom V-brake na przednim i tylnym kole młodzi rowerzyści mogą polegać na niezawodnej skuteczności hamowania. Swobodnie obracająca się korba zapewnia optymalną pozycję pedału dla każdego małego rowerzysty. Lekki mostek Ahead i szeroka, wysoka kierownica wykonana z lekkiego aluminium zapewniają optymalną kontrolę i umożliwiają wygodną i bezpieczną jazdę.

Ale drobne szczegóły sprawiają, że LS-PRO 16 firmy PUKY jest wyjątkowym rowerem. Zredukowana średnica kierownicy poprawia chwyt i hamowanie rączek małych dzieci, a specjalnie opracowane i bardzo lekkie siodełko dziecięce ze zintegrowaną aluminiową sztycą gwarantuje optymalny komfort siedzenia. Regulując wysokość siodełka, można indywidualnie ustawić optymalną pozycję siedzącą dla dziecka na rowerze.

Przyjazna dzieciom ergonomia roweru ze zmniejszonym przekrokiem i wyprostowaną pozycją siedzącą zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortową jazdę. Wąski suport o niskim współczynniku Q pozwala na naturalne i efektywne pedałowanie.

Dzięki LS-PRO 16 firmy PUKY młodzi rowerzyści są optymalnie przygotowani do swoich pierwszych przygód na dwóch kołach. Jest to idealny rowerek do rozwijania pewności siebie i zdolności motorycznych dzieci oraz dostarczania im wielu frajdy i radości z jazdy na rowerze.

Highlights
Highlights
Lekka, wysokiej jakości rama z aluminium AL6061(T6)
Lekkie aluminiowe felgi z oponami 16 x 1,5 o świetnym wyglądzie terenowym, z doskonałą przyczepnością oraz środkowym bieżnikiem zapewniającym cichą jazdę po asfalcie i utwardzonych drogach
Zgodne z normami i dostosowane do dzieci hamulce typu V-Brake na przednie i tylne koło z ergonomicznie dopasowanymi i regulowanymi dźwigniami hamulcowymi
Szeroka i wysoka kierownica z lekkiego aluminium dla optymalnej kontroli oraz zredukowana średnica kierownicy dla lepszego chwytu i hamowania małymi dziecięcymi rączkami.
Specjalnie zaprojektowane, bardzo lekkie dziecięce siodełko z zintegrowaną aluminiową sztycą z oznaczeniem maksymalnego wysunięcia.
Sattelstütze
Zintegrowana sztyca z oznaczeniem maksymalnego wysunięcia
Vorderrad
16"
Hinterrad
16"
Felgen
Lekkie aluminiowe obręcze
Lenker
Szeroka i wysoka kierownica wykonana z lekkiego aluminium dla optymalnej kontroli. Zredukowana średnica dla lepszej przyczepności i hamowania w rączkach małych dzieci. Kierownicę można obracać, aby ustawić optymalną pozycję do siedzenia dla dziecka
Vorbau
Lekki mostek Ahead
Gabel
Lekki widelec z aluminiową rurą 1 1/8 cala
Gabelmantel
AL6061(T6)-Aluminium
Lackierung
Powłoka proszkowa zapewnia odporność na uderzenia, wstrząsy i trwałość. Odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne. Wolne od toksyn i zanieczyszczeń
Freilauf
Wolnobieg - swobodnie obracająca się korba dla optymalnej pozycji pedału
Antrieb
28T / 15T dla optymalnego przyspieszania
Bremsgriff
Ergonomicznie dopasowane i regulowane dźwignie hamulca
Seitenständer
W zestawie
Max. Nutzlast
60kg
Gepäckträger
Aluminiowy bagażnik dostępny jako wyposażenie dodatkowe
Sattel
Specjalnie opracowane, wygodne i bardzo lekkie siodło dziecięce
Bereifung
Opony 16 x 1,5 o świetnym wyglądzie offroadowym i centralnym lekkim bieżniku dla cichego toczenia po utwardzonych nawierzchniachZawory samochodowe nadające się do pompowania na stacjach benzynowych
Glocke
⌀22 mm
Sonst. Komponenten
Zmniejszony przekrok
Wyprostowana pozycja siedząca
Wąski support (niski współczynnik Q)
Bremssystem

Standardowe i przyjazne dzieciom hamulce V-brake na przednie i tylne koło

Verstellbarkeit
Kierownicę można obracać aby uzyskać optymalna pozycję dla dzieckaRegulacja wysokości siodełka

Oceny 1 z 1

5 od 5 Gwiazdki


100%

0%

0%

0%

0%


Oceń ten produkt jako pierwszy

Pomóż innym podjąć decyzję i oceń swoje wrażenia z zakupów.


19 czerwca 2024 11:51

Top Fahrrad

Ist top wirklich top, mehr kann man da nicht sagen als top

Odpowiedni dla dzieci od 3 lat.

Maks. obciążenie całkowite 60 kg.

Do stosowania ze sprzętem ochronnym.

Nie używać w ruchu drogowym.

Gotowy na lekkie rowerki dziecięce? 

Nasz LS-PRO 18 waży zaledwie 6,0 kg, co sprawia, że jest wyjątkowo łatwy do jazdy i manewrowania. Dzięki regulowanej kierownicy początkujący rowerzyści zawsze mają pełną kontrolę. Nauka jazdy na rowerze staje się przyjemnością. 

Gotowy na małe przygody?

Jazda wciąż tymi samymi ścieżkami jest przecież nudna! Dlatego LS-PRO ma wszystko, czego potrzebujesz poza utartymi ścieżkami: mocne hamulce V-Brake, pedały antypoślizgowe i solidne opony terenowe. Dzięki PUKY twoje dzieci będą gotowe na przygody w naturze. Mniej prania z tego jednak nie będzie.

Pomiar długości kroku w trzech krokach

Jak zmierzyć długość kroku u swojego dziecka? To proste:

  • Twoje dziecko stoi w butach plecami do ściany.
  • Między nogami umieszcza książkę, tak aby jej pozioma krawędź była w kroku.
  • Teraz za pomocą miarki lub linijki zmierz odległość od górnej krawędzi książki do podłogi.

Zmierzona wartość w centymetrach to długość kroku lub wysokość kroku. Dzięki temu pomiarowi możesz na przykład na naszej stronie internetowej znaleźć odpowiedni rozmiar rowerka biegowego lub roweru dla swojego dziecka.